Kefa na vlasy z prirodnych stetin

didididi

ahojte, nasla som super obchod kde maju presne taku kefu aku som dlho na nete hladala, je z vlakien diviaka, alebo kombinovana diviak a nylon :)

www.belora.sk

simka10

Ja som nasla aj tuto firmu z BA www.azet.sk, maju aj kefy z diviaka (srsti), tiez nad nou silno uvazujem, pocula som len same chvaly.

Miminka1809

RNG?? Rada by som vedela, či to vlasy nejako nepoškodzuje, a či ich to moc nezaťažuje, či netrhá vlasy a tak ... poslednú dobu mám problémy s vypsdávaním vlasou,tak som zvedavá či sa mi to ešte nezhorší .. a ešte by som sa rada spýtala, kde by sa to dalo kúpiť a koľko by to asi tak stálo?

Lucinka33

Snad nebudes zelektrizovana :) Myslim, ze ked je to z prirodnych stetin, tak to redukuje elektrizovanie vlasov. Ale ked sa mylim, tak na mna potom nenadavaj :D

papaja

lucinka

vitaj :)))
tak vravis,ze ujde ta kefa?
teraz bola tusim v akcii no skusim ju a uvidim,ja mam ale jemne vlasy tak neviem,ci nebudem zelektrizovana jak majster N :D

Lucinka33

papaja, zas sme sa tu nasli :D ja mam tu kefu z avonu z prirodnych stetin, dostala som ju od sestry :) Na moje vlasy je vyborna, vobec ma netaha. Ale cesem si s nou len spodnu polovicu vlasov, lebo sa bojim, aby mi skoro nezmastneli. Najradsej mam aj tak moj dreveny hreben :) Neviem konkretne, z coho je vyrobena, nebolo to napisane ani na obale.

papaja

tiez ju zhanam..videla som akusi v novom Avone,neviete,ci je kvalitna a z coho konkretne je kedze to tam nejak podrobne neopisali

ana555

mám kefu s prírodných štetín,kupovala som ju v kader.potrebách a nedá sa používať!!! trhá mi vlasy,štetinky sú príliš nahusto,asi preto,ale je dobrá pri tupírovaní,krásne uhladí