Zacarovana hranica

poliewoocka

Ivanka,
nejde ani ta o to, co sa ma jest a co nie, skus kuknut sem:
-odkaz odstránený-
a sem:
-odkaz odstránený-
hadam pomoze a blahozelam k svadbe:)

ivanka83

Ahoj leila, ja mam presne ten isty problem ako ty. Meriam 173cm a s 90dnovou dietou som schudla zo 68kg na 60kg, no a tu sa to zastavilo.Uz dva mesiace som na vahe 60kg.Je pravda,ze som ju drzala len 75 dni, no od 1.jula som zacala zas, lebo by som strasne chcela schudnut na 58-57kg, ale nejde to. Neviem sa prinutit k cviceniu, ale ani pred tym som vela necvicila a islo to, no myslim, ze moje telo si uz zvyklo na taky prijem potravy, tak jednoducho sa zatalo a chudnut uz nebude:(.

Ja sa ako 60kilova citim dobre no budem sa vydavat, tak by som sa chcela citit este lepsie:)

Spominali ste tu sacharidove vlny...nasla by sa tu nejaka dobra dusa a napisala mi co sa pri tom ma jest? Vopred velmi pekne dakujem...

leila

Vacsinu som schudla 90-dnovkou, no a odvtedy (uz asi 4 mesiace) trosku chudnem zdravou stravou - nekombinujem, a cvicenim. Tych 50 je moj ciel. Neviem, ale asi to vzdam,-ved ked chceme mat s manzelom deti, nemozem to az tak prehanat, ale nerada sa vzdavam pred dosiahnutim ciela... Preto som sa pytala, co mam este robit. A nechcem v ziadnom pripade vyzerat ako modelka - z toho som uz davno vyrastla. Len sa chcem dobre citit... uz je to sice lepsie, ale tych vysnivanych 50...

ivuša

tiez odporucam tie sacharidove vlny, ma to nieco do seba, jedan z naj diet aku poznam a pomoze akurat pri tomto pripade, ked si tvoj metrabolizmus uz zvykne na znizeny prijem energie

silvikl

asi je to tvoja hranica...preco chces byt este chudsia?boze,tie modleky by mali postrielat co maju BMI pod 20,elbo robia s ostatnymi hrozne veci....

chantal

No ja som prvych 5kg schudla s 90dnovou dietou aj ked som ju dodrziavala len nejakych 20dni, potom som bola chora ,schudla som na 60, a odtial to uz bolo naozaj tazke,ale cvicenim a obmedzovanim jedla(jedla som fakt malo) som sa dostala na 54. to bolo na zaciatku jula.A planovala som ze v auguste musim matkonecne vysnivanych 50. Ale cely jul som sa newsutocne (neprehanam) prezierala a tak som sa zas vykrmila na 60:(:(Tak teraz sa snazim dostat sa znovu na tych 54.