mihalnice

Príspevok v téme: mihalnice
myska

babeny mali ste to niektora spravene?u nas v jednom salone to robia.tak som rozmyslala, ze sa na to dam..musi to byt super pocit zobudit sa rano s krasnymi dlhymi mihalnicami,..teda aspon pre tie, ktore nemali to stastie narodit sa s nimi:)az s tym mate niektora skusenost, podelte sa s nou..hlavne ci to splnilo vase ocakavania,ako dlho vam vydrzali a ci sa tie vase neznicili ...

emanuella :-)

Myska vy sa tu bavite jedna o koze, druha o voze :-) Umele trsy su jednorazovky, lepia sa lepidlom prilezitostne, na druhy den by sa mali dat dole, lebo zatazuju oko a moze sa tam naniest infekcia. Stoja cca. 400,- Tie riasy, ktore by mali vydrzat eventualne 1 mesiac stoja cca. 6000,- a su to prave vlasy, nie umele. Vypadaju prirodzene s nasimi mihalnicami po mesiaci .-)

myska

jancecka..dakujem pekne za odpoved..konecne niekto:)..viem ze sa daju predlzit na den, ale aj na dlhsie ..vraj to vydrzi mesiac a nemusis sa vobec malovat.no treba k tomu u kozmeticky kupit aj specialne odlicovacie mlieko..chcem to skusit.na konci augusta si to chcem dat urobit, tak potom napisem moje pocity:)

jancecka

myska, ja som si raz dala zhustiť mihalnice,takými umelými trsmi, celá procedúra trvala asi pol hodinky, vyšla ma na 400,-,to som si dala kvôli plesu, ako vyzeralo to úžasne ale nemohla som si ani oko pobrhliť, lebo to hrozne pichalo,na pocit to bolo nepríjemné, pár mi ich počas plesu odpadlo, a nesmú sa odličovať,lebo ti pojdu všetky dole, ale ja som ich chcela dať dole a to bola bolesť, ešte dva dni som mala červené oči, ale príležitostne, napr. na vlastnú svadbu, ktorá je dúfam že raz za život, by som si to dala :D je to na pohľad pekné,fakt,husté a dlhé

koren

prepac, ale to je riadna blbost, totiz spoluziacka este na zakladnej to naozaj raz spravila, ale len raz..:-D:-D:-D

johankaa

ano sveti...to ti verim, prve dni je to tazke, ako na pohlad, tak aj ten pocit, stale len klipkas...ale trpezlivost ruze prinasa...treba vyckat a potom je radost divat sa na ten bujny porast okolo ocnych viecok

svetlana6

:D dakujem za poklonu. ale srdcervucejsie by pre mna bolo, keby mi jedneho dna moja (napr.) 12 rocna dcera prisla s ostrihanymi mihalnicami...

johankaa

hm, nieco mi hovori ze svetlana6 je pavol orszagh hviezdoslav...taku srdcervucu baladu som nepocula velmi davno...navrhujem to posunut vyssie, je to tyranie babik...aj ony maju svoje prava...dakujem

svetlana6

mhm nieco mi vravi, ze johankaa je muzskeho rodu. pokial ano, tak je to dost ubohe. taketo rady davaju tak 10 rocni chlapci mladsim sestram, akoze: ved ostrihaj tej babike vlasy dohola, neboj ani potom dorastu.. nadruhy den nasleduje rev maleho dievcatka, chlapec sa rehoce za rohom. len je tu este mamina, ktora moze dat faganovi po zadku :)