tukozrutska polievka alebo ovocie a zelenina

tuli

ligurcek lekarsky-hovorovo magi :)www.uni-graz.at
kto ma zahradu, rastie to vsade, alebo na trhu kupit za par halierov, z toho sa vyrabaju magi tekute,toto je prirodna forma

kiri

tuli> na zaciatku Ti srdecne gratulujem k Tvojmu uspechu a dovol, aby som Ti vyjadrila moj nekonecny obdiv. Len mi prosim Ta povedz, co je to Maggi rastlinka? Varom velmi rada a myslim si o sebe, ze sa vyznam, ale o maggi rastlinke som este nepocula.

tuli

Dochucujem len zelenou maggi rastlinkou, doda prijemnu aromu, nic ine, ani sol, ani bujon, ani vegeta, zbytocne drazdi chutove bunky a viaze vodu v tele

veverka

pre tuli..chcem len poradit...mam 35r.162/62....uz viac krat som tuto kapustovu dietu drzala,ale,neschudla.lenze,mala som trosku iny predpis,tak skusim ten tvoj.a cim to dochucejes?Staci len vegeta,bujon,ci len sol????

vojtek

TULI DAKUJEEEEM, uz som skusal tu polievku raz, celu dietu ale na prd, ale tak som skusil podla tvojho a mam 4 kila dole za 3 dni, a niesom hladny, dakujem

tuli

mam za sebou desiatky nesupesnych diet, krvne skupiny?blbost, delena strava taktiez, a zazracne tabletky a gely, boze, za tie peniaze by som dnes mala sklad kapusticky

tuli

a ked niekto napise ze obezny clovek chudne rychlejsie a isto, velky omyl, toto mi poradila ceska priatelka ktora takto si udrziava hmotnost, mala 70 kilo pri vyske 169 a dnes ma po mesiaci 61 kil, a pritom si davala denne aj zakusok, aj keksik

tuli

takze, vazila som 109 kilo, vyska 170 cm, som baculka, dnes je 26 den, vazim 90 kil, rano 88, ale viem ze mam 90, kedze voda a podobne faktory vplyvaju na skreslenie vahy, a vydrzala som to a drzim sa dalej, tie banany po ruke by sta mali myt vzdy, su perfektnmy zdrojom cukru ked zacne boliet hlava,ked je znizeny cukor,a je to o voli, ale pozrite sa na mna, som baculka, sladkosti a mastne jedla boli moj zivot, ale uz niesu, recept je ten isty, povodny, kapusat, paprika, cibula,voda a magy zelene,vnatove, polievku varim v kuchte 30 minut, potom odstavim a necham dojst pri otvorenej kuchte, tip pre vas:mlada kapusta je najlôepsia pre polievku, varim su ju tak aby som mala 3 dni, potom je uz v dosledku cpavku nechutna, i ked stale jedla, nedavajte ziadne karfily, ani bujony, a nic co len maju zlepsit chut, pretoze jednotlivci nedokazali chudnut pre pazravost, dalsia vec, kazdy tvrdi ze je neucinna, ale mali taku volu pevnu?nezhresili?neverim tomu. Polievka musi byt podla povodneho receptu a ide to, niesom hladna, dam si ju posledny krat o 14-15 hodine, a pijem 1 liter vody denne, po polievke stale pohar, vtedy cloveka nenafukuje, dokazane, moj jedalnicek je iba tato polievka a salat z censkej kapusty,paradajok, cibule, a bieleho jogurtu, dochutit korenim podla vlastnej fantazie, ak sa tam da pazitka cerstva, je to parada, jasne, hranolkam, syru sa to nevyrovna, ale je to dieta a ta ma svoje utrpenia, moj manzel neveri vlastny ociam ako sa mu stracam, jem banany, aj 10 kusov denne, a neovplyvnuje to chudnutie vobec, chudnem dalej, banan je zdrojom cukru a draslika pre vase telo, a teraz napisem v odstavcoch recept na polievku a cinsky salat
kapustova polievka
------------------
1.kapusta mlada
2.pretlak velky
3.paprika 1 kus, polievka nieje vtedy horka
4. 2 zvazky mladej cibulky
varit 30 minut v kuchte

cinsky salat
------------
1. cinska kapusta
2. 4 paradajky
3. 1 cibula(normalna,nie mlada)
4. 1 velky biely jogurt clever(je lacny a malo tukov)
5. pazitka polda chuti, korenie podla chuti
-----------------------
dalej banany len pocas poklesu cukrov, telo si musi zvyknut, zo zaciatku som si davala banan aj o 22:00 hod pretoze so mnou hadzalo :), ale rano som ajtak schudla
A JE VELMI DOLEZITE PIT PO KAZDOM JEDLE POHAR VODY