Mam podozrenie

Príspevok v téme: Mam podozrenie
evikk

ahoj ludia, potrebujem pocut vas nazor, lebo sama uz neviem, ci si to namyslam, alebo je to pravda. opisem vam situaciu co sa stalo vcera vecer, vy ktore mate s tym skusenosti, prosim poradte:
bola som s kamoskou vonku, ked som sa vratila priatel nebol doma...prisiel asi o 10 minut s DVOMA pivami v ruke....tak som sa ho opytala, ci niekoho caka, povedal, ze :nie, ja som si kupil dve...mal som chut\" asi o pol hodinku mu volala nejaka zenska, bolo to len par sekund a skoncil s nou. som sa opytala, ze kto to bol, a on ze: susedka, ci nejdem s nou vonku so psom, ze sa uz rok neozvala. ale ze vraj sa mu nechcelo, tak nic z toho....nechala som to tak. dnes ked nad tym tak rozmyslam, ty kokso, normalne mam podozrenie, ze to pivo doniesol pre nu, a ked som prisla domov, tak ju odkuril, ze neni sam doma...preto tak skoro skoncili telefonat. Ja neviem, asi si velmi namyslam a prehanam...
Nikdy predtym som ho nejak extra neupodozrievala, nechapem preco ma to vlastne napadlo.
Co si o tom myslite? S priatelom so to dalej nerozoberala. Mame pekny vztah, byvame spolu uz rok...mozno to suvisi s tym, ze cez vikend sme mali hadku, cez ktoru sme sa skoro rozisli....
Inak, ja keby som pocula niekoho v telefone po roku, tak sa ho aspon popytam ako sa ma, co nove a nie hned skoncit. Prave preto vo mne to podozrenie stale rastie :(

terezia4

Keď raz má niekto priateľa /manžela/ a žije s ním, tak ten priateľ nemá morálne právo chodiť von vetrať psa so žiadnou susedou. Ak sa pri tom s niekym náhodou stretne, to je iné. Ale aby sa dohováral s nejakou susedou, to je choré. To je už trojuholník. Veľa ľudí používa vetranie psa ako zámienku na stretnutia. Je to naozaj chorý prejav vo vzťahu.

evikk

kludne kamos, myslim, ze ked si to precita admin, zisti, kto tu "spati" cele toto forum :) a poviem ti mily kamos, ja to teda niesom...ze vraj "utlacany...diskriminovany" :)))
daj sa vypchat!

evikk

to mi je luto mimmka :( vidis, chlapi su hovada...ved kamos je toho zivim prikladom, co tu vypisuje nema obdobu :( je to smutne.
dufam vsak, ze moje obavy nebud mat opodstatnenie. no uvidim, pytala som sa ho teraz, ze bude robit vecer, tak ze pojde s kamosom na pivo, ale ze chce hlavne dnes malovat. no nechame sa prekvapit...

mimmmka

no evikk, nezavidim Ti. Ale ak domov dorazis a on bude sam a nebudes v celom byte citit cudzi parfum, tak sa nezabudni k nemu pritulit a povedz mu, ze si bez neho nevydrzala:)))) Sak az tak velmi to klamstvo nebude:)) Dufam, ze tato moznost to bude. Ked niektori chlapi su taky.. taja, taja aj ked uz nie je co. Moj ex mal odo mna pozicany mobil, lebo jeho sa mu pokazil a strasne surne ho potreboval, lebo mu mali volat z roboty. Tak som mu ho pozicala, on si vymenil simky ale zabudol ho vypnut. No a ked dom chcela poslat sms kamoske, kedy sa stretneme, nasla som mu tam asi 20 sprav od nejakej baby, ako ho ona lubi, ako sa tesi, ze uz budu spolu, ze sa bude vedla neho zobudzat... a to sme boli uz spolu 10 rokov a mali 6 rocneho syna. No co ti poviem.. tak zle mi bolo, ze som sa skoro povracala.... A to len preto, ze sa mi nechcelo karty vymienat.. inak by ma s nou podvadzal neviem ako dlho... a jeho reakcia?? Ved aj tak to uz medzi nami neklape... tak co.... no, hajzel... letel jak namydleny blesk z domu... Joj, necchem ti kazit den.. drzim palce, nech u vas je to ine:)

evikk

nie nie, to je v pohode, kludne pis. ja si rada vypocujem vsetkych. ja si niekedy myslim, ze som prilis doverciva, preto som sa tak zacudovala. neni mi to na skodu neboj sa

jancecka

nie nemám, ale mňa si nevšímaj, ja pozerám príliš veľa filmov, všetci mi to vravia, možno je len starostlivý, milujúci, neobávaj sa, a nechcela som ťa zneistiť, radšej neprispievam už, veľa šťastia

evikk

uff, tak toto ma teda nenapadlo :( boze, jancecka, ty vies ako cloveka zneistit :( ale v pohode, pytala som sa na nazory, resepektujem vsetky