Mam podozrenie

Príspevok v téme: Mam podozrenie
evikk

ahoj ludia, potrebujem pocut vas nazor, lebo sama uz neviem, ci si to namyslam, alebo je to pravda. opisem vam situaciu co sa stalo vcera vecer, vy ktore mate s tym skusenosti, prosim poradte:
bola som s kamoskou vonku, ked som sa vratila priatel nebol doma...prisiel asi o 10 minut s DVOMA pivami v ruke....tak som sa ho opytala, ci niekoho caka, povedal, ze :nie, ja som si kupil dve...mal som chut\" asi o pol hodinku mu volala nejaka zenska, bolo to len par sekund a skoncil s nou. som sa opytala, ze kto to bol, a on ze: susedka, ci nejdem s nou vonku so psom, ze sa uz rok neozvala. ale ze vraj sa mu nechcelo, tak nic z toho....nechala som to tak. dnes ked nad tym tak rozmyslam, ty kokso, normalne mam podozrenie, ze to pivo doniesol pre nu, a ked som prisla domov, tak ju odkuril, ze neni sam doma...preto tak skoro skoncili telefonat. Ja neviem, asi si velmi namyslam a prehanam...
Nikdy predtym som ho nejak extra neupodozrievala, nechapem preco ma to vlastne napadlo.
Co si o tom myslite? S priatelom so to dalej nerozoberala. Mame pekny vztah, byvame spolu uz rok...mozno to suvisi s tym, ze cez vikend sme mali hadku, cez ktoru sme sa skoro rozisli....
Inak, ja keby som pocula niekoho v telefone po roku, tak sa ho aspon popytam ako sa ma, co nove a nie hned skoncit. Prave preto vo mne to podozrenie stale rastie :(

evikk

no to je pravda, to sa nepaci ani mne. som teda zvedava. dufam, ze ked pridem vecer domov, vsetko bude ok. potom uz budem spokojnejsia, ale nepoviem mu ani slovo, co som si myslelala

kamos

Ked ti dosli royumne argumenty,tak zacnes cloveka urazat. Byt tym tvojim priatelom, tak sa s tebou hned rozidem. Divim sa, ze to uz davno neurobil.

evikk

och mam zmiesane pocity, toto som mu este nikdy neurobila. ani ma nenapadlo, ze to niekedy budem robit :(
rozmyslam, ze neni az taky pako. vcera napr. nevedel kedy sa vratim, myslite, ze by ju bol aj tak doviedol k nam domov?

moniqa87

proste podla mna ak bude mat istotu ze celu noc nebudes doma, tak o deviatej ak by nejaku milenku mal, tak vtedy ba tam, bola, co ja viem, logika v tom nie je, ale ja si myslim, ze v tom case by to bolo najrealnejsie... proste to je len taky moj predpoklad, ved rozmysli si sama, ty ho lepsie poznas