Bioderma, La Roche Posay, Vichy, Avene...

Príspevok v téme: Bioderma, La Roche Posay, Vichy, Avene...
happyskin

...a ďalšie značkové kozmetiky...A o čo ide? Mám silné akné a chcela by som vedieť aká kozmetika je najlepšia. Už ma nebaví byť "pokusným králikom" mojej kožnej, ktorá mi stále predpisuje blbé mastičky (vôbec mi nechce predpísať Roaccutane aj keď som sa jej na to pítala tak povedala že nemám silné akné...no vtej chvíli som ju chcela poslať k očnému)a kozmetika z DM, 101 a spol vôbec nepomáha...tak mi napíšte čo vám pomohlo. ďík

fialocka

Ahoj Despar,
Ten Effaclar penovy cistiaci gel pouzivam, je vyborny, mozem odporucit. Pletova voda je tiez dobra, ale ten A.I. kremik ja neviem... ocakavala som ovela viac. Zmatnuje, to ano, ale ze by mi nejak vyrazne pomohol nemozem povedat. Ma jemne kremove zlozenie a to mne zvycajne sposobi skor problemy, radsej gelova struktura :) Skus si v lekarni vypytat vzorku, doma vyskusaj, aspon si urobis predbezny nazor... S kozmetikou je to ale tazke, kazdemu pomaha nieco ine...

jerssie

ja som puzivala Avene,nebolo to najhorsie,ale ani ziadna slava... je to urcene na extremene citlivu pokozku,preto to mozno na mojej pleti nemalo az taky efekt,kedze moja plet citliva nie je... Odpurucam ~Vichy Normaderm...

velkýpupák

Môže mi tiež niekto povedať o týchto výrobkoch viac...či to naozaj funguje, používalaa som biodermu ale moc mi nepomohla tak sa chcem spítať či má niekto s týmto skusenosti - mám akné

despar

La Roche-Posay EFFACLAR GÉL Moussant čistiaci penový gél 150ml

La Roche-Posay EFFACLAR A.I. 15ml

La Roche-Posay EFFACLAR K starostlivosť pre mastnú pleť 30ml

La Roche-Posay EFFACLAR hydratačná zmatňujúca starostlivosť 40ml
chcela by som si kúpiť tieto výrobky ale neviem či budú fungovať. mám akné. nemate niekto s týmito výrobkami skúsenosti? ak áno tak mi napíšte či vám to pomohlo...dakujem

granko136

ahoj, ja pouzivam kozmetiku avene a som s nou velmi spokojna. sice je draha, ale fakt dost dobra. pouzivam ju od aprila a som spokojna:) odporučila mi ju moja kožná lekárka