Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvy sex - ako nato ked to boli?

Príspevok v téme: Prvy sex - ako nato ked to boli?
tina

cauko,
s priatelom sme nedavno skusali prvy sex, pouzili sme samozrejme ochranu (durex extra safe - s lubrigantom), aj predohru sme mali dost dlhu, ale nemohol sa do mna dostat ...bolelo ma to, tak sme to sklamani po dlhom snazeni odlozili na inokedy.. mate s tym niekto skusenosti? co robit ? mam proste len tu bolest vydrzat?

Emma 4

Ahojte...Mám 19 rokov.S priateľom chodím skoro 2 roky a mali sme prvý sex.Chcem sa opýtať,keď som nekrvácala a ani som nič necítila-žiadne vzrušenie,či sa mám obávať a ísť ku lekárovi (dva dni na to som mala krámy). Jeden večer ako sme znovu boli spolu a mali predohru ako mi vznikol prstami do pošvy jemne trošku som krvácala? mám to brať ako narušenie blany?Vraví sa ak po prvom sexe žena nekŕváca nebude mať deti z toho dôvodu sa pýtam.

Yong

Alenka_maxova : akože nehovorím, aj ja som začal s chlapmi skoro , ale to už som nebol pod zákonom :D a tuto keď deti píšu ako by "trtkali" a ešte to ani napísať nevedia , tak to je vrchol :DDD . V 13-tich začnú a v 30-tke budú neplodní

alenka_maxova

Yong, mas uplnu pravdu :D A uzasne si to napisal, ze to tu uz vyzera ako na Luniku, ked 13 rocne deti chcu mat sex :D :D Hlupe ste detiska, ale strasneeeee

Yong

Sašús , je to normálne keď sa bozkávaš s chalanom,že chce mať sex , môj bol taký istý , je to vlastnosť chalanov , lenže si na to mladá , však keby to niekto zistil/otehotnieš , tak je to trestné , ešte si pod zákonom

------------------
dnešna mládež veľmi skoro chce "trtkať" :D

Yong

LOL ja zomriem , však to tu je už ako Luníku , že by 13 ročné deti chceli mať sex , však sú pod zákonom ... Zomriem z Vás od smiechov , ani ten pravopis neovládate - hamba Vám

alenka_maxova

lubinko, naozaj sa radsej venuj skole...TY este nie si pripraveny na sex. Mozno mas pipik medzi nohami, ale rozum na to sex nemas este. Rozumiem, ze je to v tvojom veku velmi tazke ovladat myslieky na sex, ale to sa normalne da. Uvedom si, ze si este sam dieta, ktore nie je poriadne za seba ani zodpovedne. Probuh, KAM sa ponahlate??? Viete si uzivat zivot? A viete co znamena, uzivat si zivot? Prd viete...Znamena to, nikam sa neponahlat, nechat veci volne plynut a robit take veci, na ake ste zreli...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.