Prvy sex - ako nato ked to boli?

Príspevok v téme: Prvy sex - ako nato ked to boli?
tina

cauko,
s priatelom sme nedavno skusali prvy sex, pouzili sme samozrejme ochranu (durex extra safe - s lubrigantom), aj predohru sme mali dost dlhu, ale nemohol sa do mna dostat ...bolelo ma to, tak sme to sklamani po dlhom snazeni odlozili na inokedy.. mate s tym niekto skusenosti? co robit ? mam proste len tu bolest vydrzat?

Lucka Pucka

Dobrýý chcem sa vas opytat mam mat z chalanom sex ktorý ma tak rokou ako ja .. ale ked neviem ci to nebude moct boliet neviete mi poradit??

Lilinka

Ahoj :) mala som presne ten istý problém ... Bola som s chalanom rok, boli sme na stanovačke, tak že to vyskúšam.... veď všetko je raz prvýkrát... Ale nešlo to... veľmi to bolelo, a tak sme to odložili... Prišlo to neskôr ... o mesiac... neskutočne to bolelo, ale premohla som sa... Najviac ma trápi, že to boli vždy... Teraz som s ním už 2 a pol roka a bolí to zakaždým... Takže ja som sa to naučila aj znášať :) ... Keď sex, tak poriadne :P a hlavne bezpečne :)

Terka666

Počujte mam 21 rokou a mam priatela s ktorým som mala sex zž 3-krát a vždy ma to bolí ked mi ta tej jeho penis do mojej cikule čo mám robiť aby to nebolelo ?????

Emma 4

Ahojte...Mám 19 rokov.S priateľom chodím skoro 2 roky a mali sme prvý sex.Chcem sa opýtať,keď som nekrvácala a ani som nič necítila-žiadne vzrušenie,či sa mám obávať a ísť ku lekárovi (dva dni na to som mala krámy). Jeden večer ako sme znovu boli spolu a mali predohru ako mi vznikol prstami do pošvy jemne trošku som krvácala? mám to brať ako narušenie blany?Vraví sa ak po prvom sexe žena nekŕváca nebude mať deti z toho dôvodu sa pýtam.

Yong

Alenka_maxova : akože nehovorím, aj ja som začal s chlapmi skoro , ale to už som nebol pod zákonom :D a tuto keď deti píšu ako by "trtkali" a ešte to ani napísať nevedia , tak to je vrchol :DDD . V 13-tich začnú a v 30-tke budú neplodní

alenka_maxova

Yong, mas uplnu pravdu :D A uzasne si to napisal, ze to tu uz vyzera ako na Luniku, ked 13 rocne deti chcu mat sex :D :D Hlupe ste detiska, ale strasneeeee

Yong

Sašús , je to normálne keď sa bozkávaš s chalanom,že chce mať sex , môj bol taký istý , je to vlastnosť chalanov , lenže si na to mladá , však keby to niekto zistil/otehotnieš , tak je to trestné , ešte si pod zákonom

------------------
dnešna mládež veľmi skoro chce "trtkať" :D

Yong

LOL ja zomriem , však to tu je už ako Luníku , že by 13 ročné deti chceli mať sex , však sú pod zákonom ... Zomriem z Vás od smiechov , ani ten pravopis neovládate - hamba Vám