Prvy sex - ako nato ked to boli?

Príspevok v téme: Prvy sex - ako nato ked to boli?
tina

cauko,
s priatelom sme nedavno skusali prvy sex, pouzili sme samozrejme ochranu (durex extra safe - s lubrigantom), aj predohru sme mali dost dlhu, ale nemohol sa do mna dostat ...bolelo ma to, tak sme to sklamani po dlhom snazeni odlozili na inokedy.. mate s tym niekto skusenosti? co robit ? mam proste len tu bolest vydrzat?

Saškííí

Mám len 13 a strašne by som chcela sex neviem čo s tým mám robiť...moja kamarátka stratila pannenstvo už v 12 ale ona bola opitá takže žiadnu bolesť necítila....neviem či to aj ja tak mám skúsiť alebo čo :D čítala som si tu skoro všetky články...a baby rast to skúsiť musíte a čo najskôr aby ste to mali za sebou hlavne nepočúvajte tie vety: Sex by mal byť len s tým človekom s ktorým budeš do smrti...je to riadna hovadina nepočúvajte ich sex si treba vychutnať už v ladosti...každá baby to chce skúsiť baby hlavne sa nebojte.. ;) :*

nikoool :-P

pomožte my mám 15 q ešte som panna bojím sa že to bude bolieť odpííšte ako na to tí skusenejší Dakujem :-**

bella12

pudlik,
ver mi, to, čo cítiš k tomu chalanovi nie je strašná láska, ale len strašná zaľúbenosť - a to je veľký rozdiel. Zaľúbenosť skôr či neskôr opadne a potom sú len dve možnosti - dvaja pracujú na svojom vzťahu, ktorý neskôr prerastie do zrelej lásky (a na to treba čas a zrelosť ducha) alebo rozchod. Pravú lásku overí len čas, pravá láska do ničoho nenúti a dokáže čakať aj roky. Prečo chceš vlastne sex a prečo si myslíš, že ho chce chalan?

Možno nevieš, ale chalani sú inak nastavení ako dievčatá. Dievča túži po citoch, duševnej náklonnosti, chalan po sexuálnom zblížení. V teenegerskom veku je práve uspokojenie sexuálnej túžby hlavným dôvodom, prečo žiadajú sex od dievčaťa. Hovoria jej, že ju milujú, ale rovnako ani oni nevedia nič o láske. Kvôli milovanej osobe sa dokážem obetovať a potlačiť svoje záujmy, dokážem čakať a nie nástojiť na sexe. Tie presviedčacie slová o láske sú pre nich často spôsobom, ako sa dostať bližšie k sexu - dievčaťu to musíš povedať, aby ľahšie privolila. Príliš neskoro prídu na to, že boli oklamané a cítia sa zneužité.

Ty ten sex skutočne nechceš - píšeš, že to chceš už mať za sebou. Ale Ty nič nemusíš robiť ! Mnohí chalani si podľa všetkého myslia, že to, že chodia s dievčaťom znamená, že majú automaticky právo od nich žiadať sex. V skutočnosti má muž právo vyžadovať sex len od svojej manželky, ktorej sľúbil, že s ňou zostane v dobrom a zlom po celý život. Teenager vo svojom veku na dlhodobé záväzky ani nepomyslí, chce to vyskúšať, užiť si. Ty mu dáš svoje panenstvo a on sa s tebou po polroku rozíde. Nebudeš raz ľutovať, že ťa len využil a že si si nenechala panenstvo ako svadobný dar pre toho, koho budeš skutočne milovať zrelou láskou?

Ak ťa skutočne miluje, nech Ti to dokáže. Povedz mu, že budete spolu spať, až keď sa vezmete. Ak mu stojíš za to, počká si. Ak nie, presvedčíš sa, že to nebola láska.

pudlik

ahojte
?á, chlapca ktoreho strasne milujem a on chce sex. aj ja ho chcem len sa bojim ze to bude boliet. niekto mi hovoril ze to boli a niekto ze nie. Co mam robit aby som sa nebaala a uz to mala za sebou?

Yzo

Cau, chcete vediet preco vas to boli?
1., bojis sa
2., niesi vzrusena
3., tvoj partner sa ponahla
4., zla poloha
5., nechces to
Ako nato aby ta to nebolelo?
1., sprav partnera - hold smola, hamba musi ist bokom, vecsina nas chlapov sa ponahla, rychlo sa spravi a dalej neriesi - potom pokracujete dalej
2., nohavicky dole AZ KED ICH MAS MOKRE
3., ... doporucujem pokracovat az potom ked si si schopna tam vsunut/on ti je schopny tam vsunut 3 prsty/ked on tak mu to ukaz ako to mas rada ked si to robis sama/nechaj sa vylizat - ale nie az do org..
4., vyskoc hore a prepichni si to sama, ak nebude hotovy 1 bod, partner pojde ako sijaci stroj, bude ta to boliet, jemu to bude jedno - preco pisem hore.
5., ked nic nefunguje tak si to nenechaj vziat, zbytocna bolest atd..
Inak zatial sa nestazovala na toto ziadna, kazda si o to prisla sama (svojim pohybom).
Vela stastia a zabavte sa :>
5., ak nic nefunguje

Yzo

Cau, chcete vediet preco vas to boli?
1., bojis sa
2., niesi vzrusena
3., tvoj partner sa ponahla
4., zla poloha
5., nechces to
Ako nato aby ta to nebolelo?
1., sprav partnera - hold smola, hamba musi ist bokom, vecsina nas chlapov sa ponahla, rychlo sa spravi a dalej neriesi - potom pokracujete dalej
2., nohavicky dole AZ KED ICH MAS MOKRE
3., ... doporucujem pokracovat az potom ked si si schopna tam vsunut/on ti je schopny tam vsunut 3 prsty/ked on tak mu to ukaz ako to mas rada ked si to robis sama/nechaj sa vylizat - ale nie az do org..
4., vyskoc hore a prepichni si to sama, ak nebude hotovy 1 bod, partner pojde ako sijaci stroj, bude ta to boliet, jemu to bude jedno - preco pisem hore.
5., ked nic nefunguje tak si to nenechaj vziat, zbytocna bolest atd..
Inak zatial sa nestazovala na toto ziadna, kazda si o to prisla sama (svojim pohybom).
Vela stastia a zabavte sa :>
5., ak nic nefunguje

Sašena :)

Ahojte!Mám 15 rokov a chcela by som už mať sex!Ale veľmi sa toho bojím!Ako mám predísť svojmu strachu??:/

blablabla...

ja som prvý krát spala s chalanom v 15a lutujem to .. hoc som s nim bola rok a pol ale aj tak si myslím že čím je človek starší tým viac si sex užíva .. a teraz k tomu "po prvé" -> mňa to bolelo velmi, takže sme to tiež odložili na inokedy. Na ďalší den som po škole išla s frajerom s pocitom, že to chcem, že ho nechcem sklamať.Lenže keď som k nemu došla(odjakživa som bola hanblivá) neišlo to zas, lebo som sa bála stresovala som a tak .. tak mi povedal že ak nechcem nemusim, že on ma nutiť nebude. ale ja som moc chcela, a mala som na sebe gatky kedže ja som sa hanbila (a nedovolila som mu ani na šušku mi pozrieť)tak jasne že to ist nemohlo. a On si vtedy asi niečo uvedomil a povedal mi jednu vec: Zlatko mohol by som iba jednu vec urobiť ? a ja som rozmýšlala a povedala mu že o čo ide. A on mi povedal že o to že ma miluje a chce mi to dokázať. V tom mi stiahol nohavičky pobozkal ma dole a povedal mi že i ked som hanbliva ma miluje a je pyšný na to že som panna, a že ak chcem možem mu dať všetko, že mi prisahá že ma nenechá, že som krásna, a že či som tučnejšia alebo chudšia, som v jeho očiach naj. Ja som sav tom momente uvolnila, a zažila som najkrajši sex v živote. a prečo ho lutujem? lutujem ho iba pre jednu vec.. Nie preto s kym bol, a kedy bol.. ale preto že keby som počkala bol by možno ešte krajší :)