Mary Kay?

bashka79

Ahojte, kupila som si kozmetiku Mary Kay a priznam sa, ze nic moc. Mam citlivu plet, ktora dokaze vystopovat aj tie najmensie zle latky v kozmetike. Este som nemala nikdy taku hroznu plet ako po MK. Uplne som sa vyhadzala, dostala som cervene flaky a musela som preliecit ATB u koznej. Radim v dobrom babam, ktore maju problematicku a citlivu plet, aby si radsej zobrali na vyskusanie vzorku. Najprv mi nechceli dat, ale potom mi dali na vyskusanie vzorku z ineho krema kedze prvy mi nerobil dobre. Takze po mojej skusenosti - strasne draha kozmetika, ktora sa rovna tej z drogerie a este k tomu ani nikde nepisu na obale co vsetko kozmetika obsahuje (na zaciatku ma to prekvapilo, ale po 2-3 tyzdnovej skusenosti som pochopila preco - isto je plna parabenov, tenzidov a ktovie coho este). Pre mna je to taka macka vo vreci... Tie, ktore nemaju problematicku plet, mozno im robi dobre, ale baby s problematickou a citlivou pletou varujem.

DeliciousNR

Čítala som tu aj množstvo negatívnych reakcii na ktoré mám tiež odpovede. My sme kozmetické poradkyne nie plastickí chirurgovia. To že ste sa po 2 týždňoch niektorá vyhádhala je úplne bežné. Pleť sa začina rýchlejšie čistiť a tak sa aj vyplavujú všetky nečistoty z pleti von rýchlejšie. Pokial ste s kozmetikou neboli spokojná, máte nárok na vrátenie peňazí do 2 týždňov od zakúpenia.

DeliciousNR

Kočky ktoré túto kozmetiku nepoznáte a radi by ste ju skúsili a ste z NR napíšte mi mail. Fakt odporúčam skúsiť a váš názor na ňu si vytvorte samé. Málokedy sa stane že niekomu nesadne :) Je vhodná aj na citlivú pleť, je hypoalergénna, netestuje sa na zvieratách a prelieči aj ekzematickú pleť :)

jchjkml

ja som mala zopar vyrazok na čele ale dlhodobo,tak som sa rozhodla kupit si tuto kozmetiku urcenu na moj typ pleti,a tak sa mi to zhorsilo a rozsirilo ze dovidenia,po 2-3tyzdnoch som to fakt zabalila lebo som vyzerala priserne uz.a musela som vyhladat kožnú,aby mi to nasadila ATB tak sa mi to zhorsilo ze musela ma preliecit .a doteraz to nemam v poriadku:( fakt ma mrzi ze som su MK kupila a nielen kvoli vyhodenym peniazom---:(

darina78

ahojte.vsimam,ze sa tu bavite o kozmetike MK.Ja som s nou prave zacala/asi tak 3tyzdne/a mozem povedat,ze trosicka vysledky badam.no uvidime co bude dalej a dam vam vediet

gardenia

Ja mám 56 rokov a keďže dcéra začala používať kozmetiku MK a neskôr sa stala aj poradkyňou, nahovorila ma na ňu tiež a čestne prehlasujem, že som ešte nikdy v živote, ani keď som bola mladá - nemala takú dobrú pleť, ako teraz. Dokonca mi to vyliečilo nejaké staré alergické veci. Na túto kozmetiku nedám dopustiť, je síce drahá, ale výsledok stojí za to!!!! Nepoznám nikoho, kto to používa, že by mal nejaké problémy.

Miss Electra

Mary Kay je prírodná kozmetika, ale pretože musí vydržať dlho obsahuje konzervanty a tie prírodné nie sú, pracujem s touto kozmetikou iba chvíľu a naozaj mám pleť úplne inú ako predtým a navyše make-up na tvári necítim ani po dlhých hodinách, čo pri inej značke by som sa už dávno škriabala po tvári, že už si ju chcem umyť

lenka23 - kozmetiku MK môžeš používať v hocijakom veku, nie je to len nad 25, je viacero sád,nielen podľa veku, ale aj podľa druhu pleti

ak mala nejaká kočka problém s mary kay, tak asi len preto, že zvolila nevhodný typ starostlivosti, alebo má precitlivenú pleť z používania rôznych značiek dokopy. MK ja hypoalergénna, nekomedónna (neupcháva póry) atď.

dadjaa

ahojte,ja mary kay pouzivam, farbu na licka, tiene, ruze-tie su velmi fajn aj dobre hydratuju a takisto lesky...pacia sa mi aj parfemy od nich,jedine s cim som mala problem bol pletovy krem,vyhadzali sa mi vyrazky-ale to mi proste pravdepodobne nesadol..inac mam ich kozmetiku velmi rada

vanesa73

ja som mala celu sadu mary kay na cistenie pleti. pletova voda je v pohode ale ta čistiaca emulzia a krem nič extra. akurat možem odporučat tu masku na tvar.taku zelenu.je velmi dobra.stahuje pory a dlho vydrží.