gynekologicka poradna

sierra

aduska, vidis, pisala si, ze ste obidvaja zdravi a potom, ze ste neboli na ziadnom vysetreni. Tak ako vies, ze ste fit? Lekarka ma pravdu, do toho jedneho roka netreba nic riesit. 85 percent parov otehotnie do roka. Ako dlho si sa snazila o otehotnenie s byvalym partnerom? Mas len 21 rokov a hned sa ti naskytli dvaja adepti na otca dietata? Nechcem vyzniet zle, ale vztah sa buduje roky, neviem, preco sa do toho tak zenies, aj ked ma nic do toho nie je. Ked mas naponahlo, mozno by si mohla hned navstivit centrum asistovanej reprodukcie, kde by ti urobili kompletne vysetrenia.

aduska181

no nemali sme zatial ziadne vysetrenia. mam 21 a nedarilo sa mi otehotniet ani s predchadzajucim partnerom taak si myslim ze problem bude vo mne. moja gynekologicka vravela ze po roku pootm moze zacat nieco riesit. my sa pokusame pol roka ale aj taaak niektorým parom sa to podari hned.. preco nie aj nam?

sierra

idranicka, na gyndu si mala ist uz aspon pred tyzdnom. Najskor sa jedna o hormonalnu poruchu, ale nedostat menzes 3 tyzdne a neist s tym na gyndu... Musim ta pokarhat. Niekedy sa ale stava, ze test je negativny aj po takom dlhom case. Bolo by potrebne urobit krvny test na HcG. Navstevu lekara vsak v ziadnom pripade neodkladaj.
aduska - aka je to dlhsia doba? Ked mas menej ako 30 rokov, za normalnu dobu pocatia, kedy sa nic neriesi sa povazuje 1 rok. Ak mas nad 35, je to pol roka. Ake vysetrenia si absolvovala? Manzel mal vysetrene spermie?

aduska181

chcela by som vas poprosit o radu. s manzelom sa snazime o babetko uz dlhsiu dobu ale stale sa nam nedari.obidvaja sme zadravi.

aduska181

chcela by som vas poprosit o radu. s manzelom sa snazime o babetko uz dlhsiu dobu ale stale sa nam nedari.obidvaja sme zadravi.

idranicka

Dobry den.Uz tri tyzdne som nedostala menzes,robila som si aj testy a vysli mi negativne.Mam dve deti a takyto problem mam prvy krat.Menzes mi sem-tam zvykol meskat,ale meximalne tyzden.Poradte mi prosim,co by mohlo byt dovodom nedostavenia sa menzesu,okrem tehotenstva,coho by som sa mohla a naopak nemusela obavat.Za radu dakujem.

derek

Dobrý deň. Bral som asi jeden mesiac omnadren 250 (testosteron mix) na konci som dal HCG na rýchlu obnovu vlastného testosteronu a asi po 3-4 mesiacoch mi otehotnela snúbenica. Chcel by som sa spýtať či to môže mať ešte nejaký vplyv na bábätko. Ak áno, tak aký? Vopred ďakujem

zuzummm

Ivana22, v tej poradni radi nejaky divny doktor.. Precitala som si par jeho odpovedi a neviem, ci mozno verit, ze je skutocny lekar. Jednej babe odpisal, ze prisla o panictvo!!, inej babe odpisal,ze je uplne bezpecne ak si partner utrie penis od spermii a pokracuje v prerusovanom sexe!! Veta: "Z pekného slova, alebo len čisto z milovania, nie je možné hneď otehotnieť." je dalsia perla.. Preboha, to kto tam radi???

Magdaléna83

Dobrý deň, pred týždňom som navštívila gynekologickú ambulanciu po prvý krát, po vyšetreniach, aj vnútro maternicového sono neboli žiadne komplikácie.Po týždni mi pani lekárka oznámila že mám kvapavku.Už mesiac som nemala žiaden pohlavní styk, mám stáleho partnera, ktorý tvrdí že už viac ako 2.roky nemal inú ženu. Ani u jedného z nás sa ne objavili žiadne príznaky typické pre toto ochorenia.Nič ako si to mám vysvetliť? Ďakujem