Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

depilacia voskom

mirka 23

lalalalla, choď na depiláciu, vôbec to nebolí, ja som čakala strašnú bolesť, ale je to v pohode. Ale určite by som nešla, v čase menštruácie, lebo vtedy je telo citlivejšie, môže ťa to viac bolieť. A pred depiláciou je dobré si spraviť peeling nôh a samozrejme čo najväčšie chlpy.

lalalalaaa

no ja mam ten epilator a skusala som si tym vytrhat chlpky tiez od clenkov hore.. ale tu bolest som nevydrzala. takze som si nohy zase oholila a tak. no a mala som tie voskove pasiky veet lenze stji to asi 200sk a je ich tam malinko a to mam asi tak na stvrt nohy.a ani ma to tak nebolelo. preto by som chcela ist na depilaciu.. len musim najst odvahu :)

mirka 23

No ja som tiež bola na depilácii a bola som veľmi spokojná. Stojí to asi tých 350sk. Vôbec som nemala podráždenú pokožku, akurát sa v ten deň už nemôžeš sprchovať. Je dobré keď sú chlpky čo najdlhšie. Vydrží to asi tri týždne, chlpky rastú potom jemnejšie, takže ich tak nevidno.
Pred depiláciou je dobré urobiť peeling.
A mňa to ani tak nebolelo.

bambulo7

tak ja som bola na depilaci voskom dva krat a povedala som si ze nikdy viac, dala som si len lytka (teda po kolena)a platila som cca 350 korun, cele nohy su drahsie a vôbec som nebola spokojna,dlho som mala podrazdene nohy-cervene a aj tak mi to nezobralo vsetky chlpky a vydrzalo to cca 2 tyzdne. Tak som si kupila epilator za 1500 a investicia sa oplatila, myslim ze ist na depilaciu je len strata penazi ak môzem poradit kup si ten epilator a mas to na stalo a investicia sa ti urcite vrati

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.