Myslite si, ze som tucna?

rybka17

smejo, myslim ze keby si si vypocitala BMI tak zistis ze si dokonca podvyzivena...taketo veci ta prestanu trapit ked dospejes a hlavne sa tym vobec netrap a hlavne nevymyslaj s chudnutim lebo si znicis zdravie na cely zivot...

njurrrr

Ale ved pokial viem "dokonale" miery si 90-60-90..teda aspon sa to tak howori..:) takze mas wsade menej ako by malo byt idealne. Vidis toto je dokaz ze chudnut nemusis, prawe naopak:))

njurrrr

Ale coby, nase prispewky ti maju pomoct, wed to je zrejme ze si welmi chuda podla tych udajov co si dala. Ja nechapem ako to mozes powedat ze ides chudnut. ved tak posli fotku alebo co a podla toho ti niekto powie ci si tucna, o com dost pochybujem.

lizatko

moja....ja mam 168 , vazim 50 a myslim si o sebe ze som strasne chuda...este by som chcela pribrat len mi to nejde...............moja kusok sa zamysli nad tym co pises

smejo

Hovorte si co chcete, nadavajte mi kolko chcete, ale vobec neviete, co mi tym sposobujete...Nikto z vas nepozna moju situaciu, spadla som do niecoho z coho teraz neviem von...tak mi to nezhorsujte tymi vasimi nadavkami...

njurrrr

Kriste, akurat som kukla na twoju vysku, sak ty mas len o centimeter menej a kukaj na ten rozdiel na wahe...noo, to vyzera u mna na riadnu obezitu!!!!

njurrrr

Caoo ja mam 59 kilo a wysku 168 cm...noo obcas ma mrdne ked sa na seba kukam a mam pocit ze by som mala zhodit...ale niektori mi howoria "sexica"..:) tak asi uz niesu w mode tie najwychudnutejsie baby, ale aj tak sa snazim "nezrat"...:)