Myslite si, ze som tucna?

tak to je

tak naco si zakladala tuto temu a pytala si sa ci mas chudnut, ked si aj tak robis podla seba, hm?? robis maximalnu hlupost, ze chudnes!! uz teraz mas malo kil, nieto este aby si chudla. mas len 14, si este vo vyvoji, vobec nemas ani len mysliet na nejake diety a zhadzovanie kil, ved si znicis telo. ale rob ako myslis, ty sama si pokazis zravie a budes lutovat, co si to probila.

monica gazpio

Ahoj smejo, asi Ti to ťažko padne, ale v žiadnom prípade nechudni!!! Máš podváhu! Keby si chudla potom by si bola vychrtlá, mala by si kopu zdravotných problémov, a upadla by si do anorexie, ktorá sa veľmi ťažko lieči. To určite nechceš. Buď rada, že máš prirodzenú váhu takú akú máš, pretože mnohí ľudia ju majú aj 100 kg chceli by vážiť toľko ako Ty, ale nemôžu, pretože sú prirodzene tučnejší.

ivy989

moja, ved ty mas podvahu...zober si kalkulacku a vypocitaj si to. Sak ja meriam 169 cm a vazim 52kg...mam tiez 14 a nestalo sa, ze by ma vaha bavila ked...sak ked ja som merala tolko co ty tak som vazila cca 46 kg...tucna by si bola kebyze vazis 60kg a nie toto...to si kazdy teenager mysli, ze je tucna a pritom je zreli na liecenie na anorexiu...:D takze si vyhod z hlavy nieco take co si sem napisala...

myska

ak je toto napisane len zo zartu, tak mi to smiesne neprislo a ak to myslis vazne, tak radim vyhladat odbornu pomoc