Candida albicans

Príspevok v téme: Candida albicans
ixka

Mám vulvovaginálny dyskomfort spôsobený CANDIDOU ALBICANS. Pociťujem veľkú bolesť (silné pichanie) z vnútra vagíny pri pošvovom vchode, nakoľko sa mi Candida usadila na pošvovej stene a spôsobila mi tam silný zápal. Vyteká mi odtiaľ i krv. Pred mesiacom mi candida spôsobila zápal mechúra, ale ten sa mi podarilo preliečiť antibiotikami. Vaginálne bolesti mi však stále pretrvávajú. Gynekológ mi predpísal LOMEXIN 600, sú to dve vaginálne kapsuly. Prvú som si vložila tento týždeň v utorok (t.j. 12.8.08) ale vôbec mi nezaberá a druhú si mám vložiť o dva týždne neskôr t.j. po menštruácií. Som v silných bolestiach, neviem ako mám vydržať tie dva týždne. Prosím, mal niekto z Vás podobný problém s Candidou albicans? Vie mi niekto poradiť ako by som si mohla tento zápal spôsobený Candidou vyliečiť? Som už z týchto hrozných bolestí zúfalá...

Jojko511

Ahojte vsetci,
Moja sestranica sa trapila s candidou cca 3 roky a doktori jej vobec nepomohli ako mi sama povedala.Zacala to riesit sama a to cez specialne homeopatika ktore jej to pomali ale ucinne liecia.Schudla na 45 kg a byvalo jej stale zle atd..Od kedy to berie tak pribera bolesti jej pomaly miznu a hlavne citi strasny pwival energie..Poznam osobne pani co sa tym zaobera a ak mate zaujem tak mi kludne napiste mail a ja Vam rad pomozem ako budem vediet.jjoozzeeff10gmail.com
A este jedna vec.U pani albertovej som bol osobne.Je to prijemna pani a vysetrenie trva kratko ale podla mna je dost drahe.CCa 70 eur.Ja by som vsadil na homeopatcku liecbu.Cisto len bylinky..
Jozef

katkaa28

ahoj Jonka, ak mas moznost tak chod na biorezonanciu, ja som mala velke problemy hlavne traviace, strasne ma nafukovalo. a tam mi zistili ze mam v celom organizme premnozenu candidu a ta mi sposobovala vsetky problemy ktore som mala, odvtedy drzim dietu, ziadne cukry, ziadne kvasnice v potrave, uzivam oreganovy olej, kokosovy olej, probiotika a zlepsuje sa to, vyskusaj to nenechavaj sa len tak, doktor ti v tomto asi nepomoze :(

senanka

Prosím vás, viete niekto, koľko asi trvá vyšetrenie u Dr. Ľuby Albertovej? Počula som, že aj niekoľko hodín.Tiež by ma zaujímalo, či je to bolestivé a či sa dá objednať aj cez víkend.

Jonka

Dobry den...ja uz som tiez zufala z mojich problemov... zacalo to pred rokom a pol niekedy v marci len nafukovanim brucha... kde som sa doktorke priznala, ze som mala helicobakter.. ze mozno to aj zas bude... a bol... podstupila som do konca roka 3 x antibioticku liecbu... na kontrole koncom roka som mala uz vsak zvyseny aj cukor.. a po novom roku zacali este horsie problemy... mala som palenie... svrbenie a neviem co este v posve a na genitaliach, to som dostala antimykotika.. a vec bola vybavna... lenze mi nikto nepovedal, ze mam pozerat aj na to co zjem... moj stav sa zhorsil.. stipanie a svrbenie preslo aj na konecnik... okrem toho mi zacalo hucat v hlave a boliet hlava... zahmlieva sa mi pred ocami..a samozrejme nafuknute brucho.. chodim k doktorovi ako do pekarne.. robi mi vsetky mozne testy.. ale vsetko je negativne... nikto mi nechce uverit, ze mam candidu.. nakoniec mi dala Diflukan uz druhy krat, moj stav sa vsak vobec nezlepsuje, a pritom drzim prisnu dietu, pomaham si aj prirodnymi produktami, ako ogeganovy caj, cajovnikovy olej, grepfruitovy vyzazok zo semiacok... uz neviem co mam robit... som fakt zufala, uz mi je trapne ist k lekarovi co jej mam povedat,, aj tak mi neveri.. chce ma poslat k psychiatrovi.. ale ak to takto dalej pojde asi tam fakt zajdem.. som na konci.. poradte mi co mam robit???