koren, pod sem

moniqa87

"Pridal:
Registrovaný používateľ moniqa87
13/08/2008 11:23
no ale ak si to zelas, uz sa nevyjadrim, uz sa ti teda nebudem snazit pomoct"

od tohto prispevku som sa k tebe nevyjadrila, z mojho nicku si kludne odvod kolko mam rokov a tuto temu som zalozila pretoze sa chcem s korenom porozpravat o jeho situacii, pretoze ma to zaujima, preto som temu nazvala "koren, pod sem" a nie "podte sem vsetci co pisete na ..zlomene srdce,co dalej?.." sama si zle reagovala na to, ked som sa s korenom bavila o jeho situacii

bezradná14

a mimochodom este nieco- mate milion moznosti ako spolu komunikovat- cez CHAT.

Ja poznam zamer tejto temy, z vlastnej skusenosti, a nemam zaujem , aby sa o mne rozpravalo tam, kde sa nemozem obhajit, aby ma sudili ludia, ktori ma nepoznaju. Takze ak chcete rozoberat moju situaciu a spravanie, laskavo to nerob takto provokacne, pretoze toto si nenecham. Mozem to pisat akokolvek nepriamo, ja viem co to znamena. A radim Ti, so mnou sa do vojny nepoberaj

bezradná14

S tou vynimkou, ze Ty si moju ziadost neakceptovala, tak preco by som to mala robit ja?

A mimochodom mi to utvrdilo pravdu- clovek, ktory sa nema ako obhajit, sa odpovedi vyhyba =;)

takze si trochu zober aj Ty z mojich rad, predpokladam, ze nemas viac ako 18-20 rokov. Sama sa v buducnosti na tom popalis =;)

moniqa87

madža, nie je to len pre korena a mna, kto chce sa samozrejme moze zapojit, len ako vravim ak chcem s niekym nieco rozoberat tak v druhe teme netreba, mozes sa kludne pripojit, budem rada

madža

Ahoj moniqa87...ja sa tu nechcem miesat, asi si to vytvorila len pre vas dvoch....ja len to, co som uz povedala na temu bezradnej.vase nazory su velmi fajn..tak teda vela dobreho kecu vam obom prajem.

bezradná14

ospravedlnujem sa, len slovicko .

Prave som sa nad Teba usmiala, Monika =;)

ked som mama 15, robila som presne to iste =;))))

Schvalne, pred ocami ,,postihnuteho,, (metafora) cloveka, som urobila nieco, cim by som zakryla pravdu, pred ludmi alebo clovekom, ktoreho som si minimalne ziskala, aby som ho z mojej strany nemusela a stratit a aby nepresiel na stranu opacnu =;)

Napriek tomu ze kazdy vedel, ze je milion inych sposobov komunikacie, ak by mala byt taka, ako si prave napisala... A okrem toho vsetkeho na to este upozornit tam, kde je to najmenej dolezita =;)

Si naozaj velmi prefikana, pripominas mi seba. Si inteligentna baba, ale taketo spravanie Ti v buducnosti bude na skodu, ver mi..