koren, pod sem

koren

monicka, aj moja mamina je diabeticka, tiez bola na tom dost zle. niekolko krat bola poslednu dobu v nemocnici a nakoniec jej nasli este aj rakovinu, tak bola teraz nedavno na operacii, ale uz je doma.. cukrovka je strasna choroba, horsie, ze potom na to maju nabeh aj deti..:-(

koren

nuz barbinka, teraz ta sklamem, ale drevene okna. vyznie to zrejme trochu sentimentalne, ale firmu som rozbehol az ked uz moja pani nebola medzi nami a vtedy som akurat staval dom a zdalo sa mi, ze vsetko do seba zapada este aj s drevenymi oknami.. a okrem toho mi robi velku radost chodit obzerat domy a navrhovat, co sa kde hodi, ako to s tym a tym asi bude vyzerat a tak..:-)
mariaa ahoj.:-) co sa tyka bonzovania, u nas vo firme nie je vela konfliktov, ale ked sa najde niekto, kto sa snazi "donasat" je dobre si ho vypocut a to aj robim, ale vzdy sa snazi, aby pri tom bola aj druha strana.. lebo vsetci sme ludia so svojimy povahami a zakladnou crtou ludskej povahy vseobecne je sklon k ohovaraniu (cest vynimkam), takze sa tomu snazim vyvarovat, ale nikdy nevyhovies vsetkym..:-( :-)

moniqa87

koren, mamina je diabeticka a uz to bolo v poslednej dobe dost kriticke aj zachranku som musela volat, tak musela ist cim skor na liecenie aby ju dali trocha doporiadku

[zruseny12]

pekny den...nebudem sa vam miesat do toho...len pre teba KOREN v jednej chvili si sa mi zdal ako keby som ta poznala,nebudem opakovat niektore vety,co si pisal,ale ako keby to pisal on...
a mate este jedno spolocne ste sefovia...atd.
hlavne nedavaj na javo svoje city,pred zamestnancami a pred tymi koho prijimas a vaz si vsetkych ludi ktory su pracovity.Mozem sa ta na nieco spytat? ak dovolis?ako pristupujes k takym ludom,co ti chodia bonzovat na inych?aky mas na to nazor?pytam sa ta preto,lebo viem,ze si podnikatel,ked sa nemilim...ak nechces nemusis odpovedat...

barbinka

koren: jasné chápem, tak patrilo by sa. a tipujem, že máš firmu s plastovými oknami. ak áno, tak ja zrejme budem potrebovať.

koren

bola to zena, velmi ma zaujala, nemyslim na to, ze ma zaujala ako zena (aj ked to asi tiez po dlhej dobe:-)), ale ako clovek.. uz tak hodinku nad nou rozmyslam.:-)
ja cez vikend ak vsetko pojde dobre a bude pekne pocasie sa asi vyberiem na lomnicak. preco bola mamina na lieceni?

koren

barbinka, neviem ci vobec, to by som s nou musel pokecat, ale sama povedala, ze to nie je ziadna slava..:-( podnikam okolo okien, nechcem velmi konkretizovat. s tou anglictinou ide o to, ze nam chodia aj objednavky a cenove ponuky zo zahranicia a ked ja nestiham, potrebujem urobit preklady, pripadne nejake telefonaty s klientami, zo zahranicia, takze je to celkom dolezite..

moniqa87

no a aky to bol, ten zaujimavy clovek, ved nam prezrad... ja sa tesim zajtra do roboty, takze tak, ale aj na vikend... mama pride zajtra z liecenia takze dnes musim este poupratovat, nech pride do cisteho

koren

ahoj:-) zaujimave, ze sa pytas, dnes je velmi zvlastny den.. mam sa celkom fajn, stretol som velmi zaujimaveho cloveka a uz od rana mam pocit, ze sa nieco stane, dokonca som si precital aj horoskop a cakam , kedy, kde, co.. uz sa neviem dockat vikendu, ty ako?