koren, pod sem

Bezradna14

a Barbi, nepisala som preto, lebo som pisala vedla do svojej temy. Bohuzial nemozem pisat do dvoch naraz. Ak sa chces normalne bavit , kludne sa mozme presunut tam a nebudem musiet pisat raz sem raz tam

Bezradna14

Barbi nic som si nevymyslela, ale nechcem svoju minulost rozoberat. Napisala som sem niektore veci preto, lebo stale ste sa snazili presvedcit ma o tom, ze som nic neprezila. Rozoberat to ale nechcem, ani jednu z tych veci, pretoze to nemusi prospiet mojmu momentalnemu stavu, ktory je rizikovy.

Monika,
citila som k nemu aj negativne veci a zlost, ale bolo to len chvilkove.. Milujem ho, nedokazem mu nic vycitat, pretoze vdaka nemu sa moj zivot aj zdravie otocilo o 180 stupnov. aspon na chvilu...

A stale sa pytam, ako mi to mohol urobit, preco sa to stalo, co som urobila zle,.. On mi povedal, ze ja som neurobila nic zle, a s jeho rozhodnutim nemam nic spolocne.
Ano, pytam sa ako to mohol urobit, ale nedokazem ho nenavidiet

[zruseny12]

Prejem vam pekny den,ani neviem preco ma tato tema zaujala,ale len hadam tym,ze ty KOREN,mi pripominas jedneho cloveka,nikdy necitam prispevku do zadu,ale toto som citala,niektorymi velami mi strasne pripominas jedneho cloveka,ked si taky ako on,tak musis byt velmi dobry clovek...toho cloveka som dlho nepoznala,ale na jeho nazory na zivot si budem pamatat uz stale...a na neho samotneho...len mi je ho trosku luto...prajem ti aby sa ti v zivote darilo,a aby si si spravne nasiel cloveka ktoreho hladas...je to tazke,najst cloveka ktory ma pre teba pracovat a neposrazit ta...a ako si spravne podotkol,aby nerobil zle v kolektive...vela stastia...

moniqa87

inak ludia, vcera jak som vypila tri salky caju, som normalne do druhej nezaspala a dnes som bola na nohach uz o osmej, to sa mi teda nestava... amm z toho caju privela energie (=

moniqa87

ako no nechapem uznavam, este som o takom nepocula... a k nemu ked ta opustil necitis nic negativne? nejaku zlost, ze ako to mohol urobit?

Bezradna14

moniqa87,

presne toto mi vravia aj ini ludia.
tiez viem co sa vravi- co Ta nezabije, to Ta posilni..

Ale ja som iny clovek, nie som ako ostatni, bohuzial kazdou ranou ma zivot zatlka viac do sebe.. zo zaciatku som este bola silna, ale cim viac ran, tym viac moja psychika a organizmus zacali ,,strajkovat,, .. to sa snazim ludom vysvetlit, ale prave to ludia nechapu...
Moj byvaly priatel bol zazrak, ktory mi padol z neba a ktoreho som sa mohla chytit, lebo vsetky rany som znasala cim dalej, tym horsie, sama vidis co pisem, hrozi mi hospitalizacia.
Ja som proste clovek, ktory potrebuje pri sebe mat hnaci motor a niekoho, kto ho zachyti ked sa posmykne a bude mat spadnut.
Ale nikto to nepochopi, kym sam nezazije ake to je, alebo nebude poznat takehoto cloveka.
Preto ma mrzi, ako si vsetci myslia, ze som blazon, debil, sprosta krava ktora potrebuje pozornost, krava ktora potrebuje lutost a neviem co este.
Nepotrebujem lutost, ale pochopenie

barbinka

takže ty si drogová abstinentka? preto tie zdravotné problémy, čo? preto aj psychológ. koľko si drogovala?