Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NEvyvrcholenie

Príspevok v téme: NEvyvrcholenie
elita

Chcela by som sa spýtať či sa už niektorej z vás stalo, aby ste počas sexu či oralu cítili na sebe že už idete dosiahnuť vrchol ale zrazu to z vás doslova opadlo? je to podľa vás normálne a myslíte si že sa s tým dá niečo robiť? nejaké tie rady a podobne.. ale len vážne a seriózne... :) ďakujem:)

ppaaaapp

presne to ma aj ja ked som hore dostanem ten pocit ale potom to zoslabne namiesto toho aby sa to vystupnovalo...neviem co mam s tym spravit....okrem toho mam niaku siroku vaginu frajer ho ma dost velkeho ale straca sa vo mne,co s tym??da sa zmensit?ci je to psychicky?

dada

ahojte
ja mám ten istý problém ako elita.Môj priateľ sa veľmi snaží,aby som dosiahla orgazmus,ale ja nič,neviem či to je tým,že sa neviem uvoľniť,alebo čo je so mnou.Poraďte mi čo máme robiť.Ja si chcem tiež vychutnávať sex.

smejo4ja

Áno to sa stalo aj mne a je to strašné lebo ma to potom trošku mrzí a neviem prečo je to tak ?? Ale ako to spraviť? Lebo ja to dosiahnem len keď priateľ to robí rukou

ashly

ahojte, čítam že mávate orgazmi pri sexe, s partnerom už rok sexujeme no on ma vie úžastne spraviť oralne je tom skvelý, ale pri sexe sa neviem spraviť ani za svet... paru krat som sa spravila ked mi dráždil klitoris no normálne nie... poradte nejaké polohy alebo čo by som jemu povedala nech mi robí... Dakujem

lucynečka

taaaaaaq cchela by som aj ja poradit.......my to robíme zväčša tak že ked moj partner už je.....tak počkame chvilku takých 15 minút a ideme na druhe kolo vtedy to trvá dlhsie a som aj ja.....=) malo kedy sa stane že som aj ja na prvy krat........

evuliik

jasnačkaaaaa,normálna vec,môj muž máva orgazmus každý raz,ja nie,asi tak každý tretíkrát...mne to dlhšie trvá,a kým sa ja ešte len idem dostať do varu-on končí..(((ale tak aj tak sa dá žiť...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.