Ako dlho sa milujete? :)

Príspevok v téme: Ako dlho sa milujete? :)
enemka

Ahojte,chcela by som vedieť,že ako dlho sa zvyknete milovať?Môžete napísať aj ako dlho Vám trvá predohra a tak.Celkom by ma to zaujímalo:)A ste s tým spokojní/é.My s priateľom máme predohru cca pol hodky a milujeme sa asi tak 15 minpt,ale chcela by som vedieť ako to vyzerá u iných párov.Ďakujem za vš.príspevky:)

madman

ja tiez cas vobec nesledujem, ani nemam odhad, ale ako kedy ... ked je unavenejsi, vacsinou to trva dlhsie, lebo mu dlhsie trva, kym sa spravi ... a rychlovky mavam na svedomi vacsinou ja, kedze on casto chce, aby som na chvilu spomalila tempo a ked to neurobim, mame z toho rychlovku :P ... ale fakt ani neviem odhadut, ako dlho to trva, viem len, ze ked sme spolu zacali chodit, tak mi to pripadalo riadne dlho - som sa chvalila :)
a urobi sa vzdy iba raz, ja by som si dala viac kol, ale on len jedno...

tomas21

Ja nechapem ako sa dokaze niekto milovat aj hodinu v kuse........ved to uz z toho ani ta zena nemoze mat nic....A uz vobec nepochopim ako dokaze mat chlap taku vydrz..ved to je nemozne azda....Mi sa spriatelkou milujeme...minimalne 5 a max 15 minut......Obaja sme spokojny.....vzdy sa aspon 2x spravi......a na mna to uz prichadza po minute ale oddialujem

kachnicka

:))) no nie nemam na neho cut ked na neho pozriem bo uz sme spolu viac ako 2 roky a uz ma to nebavi ale strasne ho milujem...a mrzi am ze sa snim nemilujem tak ako chce on ale ako amm na neho dostat chut???

Chiara_15

no u nas sex trva niekedy aj tri hodinky ,,:D ale vecsinou stale okolo hodinu a pol mmam rada dlhy sex aj partner lebo si to vychutnavame a taak,,ale zas ked sme dakde na prechadzke v lese abo dakde tak a mame chut tak skocime do krikov a tam petminutovka:-Dpodla chuti.D

anina.a

u nas predohra asi 20-30 minut a samotny sex maximalne 6 minut niekedy iba dve tri minuty. priatel je vzdy spokojny ale mne to nestaci. ja by som chcela dlhsie a aj viackrat za sebou ale on bud uz nemoze alebo sa mi zda ze nechce :(

kachnicka

no u nas predohra 20minut a sex 3 minuty maximalne ale zasa u nas je chyba no skor vo mne ze ja nechcem a nepotrebujem sex viac krat ako raz za 3 tyzdne a mojho chalana to moc mrzi ako mam na to dostat chut aby sme boli obaja normalne spokojni??

Rika89

enemka no podla toho ako kedy ale vedsinou taku hodinku aj dve a predohra no asi pol hodinku zale zi to odtoho aka je nalada a tak ale kazdyto ma rad inak!niekto dlho niekto kratko

tinka228

No ahoj liana. Nie si na tom najhoršie. My máme momentálne raz za tri mesiace :-)). Manžel začal podnikať, prerábame byt, do toho ročný syn. Aj sme sa o tom minule rozprávali, že či sme normálni, ale bohužiaľ nám to častejšie nevychádza. Keď by bola chuť tak sa nedá lebo malý sa zobudí a keď by bol čas, tak nie je chuť. Dúfam, že sa to čím skôr vráti do normálu. A inak trvá nám to 30 min až hodinu.