chuť na sex

Príspevok v téme: chuť na sex
hafo

takže ked som s tou mojou priateľkou tak ako správny chlap mam chuť na sex ked lezime v posteli :). A ona zatial nič už ked ja niečo začnem tak potom niečo no že už ide ale prečo nemože začať aj ona? Vy baby nemate vobwc chut na sex ci ako? Uz mi jo to take blbe ze stale ja zacinam. Nevadi vam take niečo že vas stale otravuje chlap.....

hafo

No s tymi šlahačkami radšej nie :) a tam dole to ma rada aj na krku to vviem ale jednoducho ako chcem viac tak už dva krat nepovedala priamo nie ale ked som jej tam malk tie palce tak iba odsunula a nič. A nechcem sa jej nič take pytať ohladom sexu mi to je blbe. A aby si nemyslela že je chcem iba preto ale tak dospelý sme už dosť a chcem to to no.

evkaaaaaaaaa

hm hry? no na to musi prist sam co ju vzrusuje... bozkavanie krku a tak.. alebo skrabkanie a tak postupne na bruskudole je to fakt vzrusujuvce.. hra s putami ;-) vies alebo so slahackou...musis proste najskor zistit co sa jej paci...rozumies a iste nemozes na nu tlacit ze ty to hrozne chces a tak lebo sa zlakne a posle ta k vode. a ak ju lubis tak ti nemoze vadit ze to proste este nechce.mozno naozajnieje pripravena.uz neviem akoto je medzi vami

hafo

No mala sex aj predtym. Ja som bol jej druhy čo bol v nej :) A nevie mnapr v našom vzťahu to ona začala ja som bol ten hamblivejši, prvy krat mi ho vyhonila male sme aj sex tomu sa nejak nebranila ale už dvakrat odmietla a všetko po dlhšej dobe bolo takže si myslim že mohla chcieť ale nejak nie. A dodatok ma 19 takže neni pubertačka atd... :) A použiva mpri tom ochranu takže si myslim že bať sa nemusi

madman

takze ona nie len ze neiniciuje, ona proste nechce ... mala uz sex predtym? mozno nie je este pripravena. co keby si sa o tom bavil s nou, ze chces sex a mrzi ra jej pristup. a ze tiez nechces vyvyjat natlak, ale nevies, ako sa mas spravat ...

hafo

No ona si myslim že taka nieje lebo už ked mam tie palce v nej :) tak nech s ito necha pokračovať nie? a nie že mi ich odtlača.

madman

ja mam pre zmenu problem s drahym. ze vzdy iniciujem ja, a napriek lahkej forme nymfomanie som citliva dusicka a niekedy je mi z toho az nahovno, ze na ulici som si ista, ze 75% chlapov by sa nedalo prosit, a na toho svojho musim skakat vzdy ja. a to sme spolu uz nejaku tu dobu. he, a potom mame byt sebavedome :D... on mi to zdovodnuje tym, ze proste, je taky typ cloveka, ze on ma chut, len sa boji, aby nieco nepokazil, aby som nemala pocit, ze nalieha ... moze byt ona podobny pripoad... i ked pri tom mojom si myslim, ze svoje zohrala aj nejaka blba predchadzajuca skusenost s inou babou...

hafo

No a nevieš nejaku hru poradiť? ja som v tom začiatočnik :) a neviem o aku hru može isť ale musi to byť taka aspoon aby to o poschodie nižšie nepočul nikto :D a kto vie možno to ešte tak nechce alebo baby tiež to tak chcete?

evkaaaaaaaaa

ja mam zase taky problem ze mamna to strasnu chut a uz ked to robime ma toprejde.neviem si pomoct nieje to vzdy ale iba niekedy.uplne ma prejde chut nechapem to. mozno sa nevem tak uvolnit a vychutnat si to. a to je vacsinou tak ze chlapi zacinaju. a myslim si ze sa troska hanbi a mozno ze sa tiez nevie uplne uvolnit.nevie ako zacat.skus ju nejako navnadit. navrhnut nejaku hru nazaciatok

hafo

tak ja si myslim že jej to ukazujem dosť:) hladkam ju po nohach uplne blizko pri roskroku, pusinky davam a nieje to až tak kratko :(