Mam to co som chcela - no niesom pripravena ASI..--pomoc

Príspevok v téme: Mam to co som chcela - no niesom pripravena ASI..--pomoc
hanicka

vzdy ma trapilo ze este nemam chalana.... vzdy som ho upenlivo hladala a ked som to najmenej cakala tak prisiel..nestazujem si ...pekny -dobry ...vela bab by mi koli nemu oci vyskriabali ...ale ja mam pocit ze este niesom na to cele pripravena...on ma 18 a ja no 14.. ...ja newem co si mam mysliet...chodime spolu ani nie prvy tyzden ..a on uz ma plany... chce ma zobrat teraz co ide do zahranicia a rodinou ...( len tak na 4 dni)... a uz rozprava o tom ako na rok pojdeme tiez... lenze ja sa toho bojim..newem ci som na to cele pritrpavena... ci nerozmysla moc dopredu...buducnost..:(.. a navyse ma dneska volal ku nemu domov..ze je sam doma....no tak co asi bude chciet....- ja nechcem ..:((.. bose co mam robit?

priskoro

nezda sa mi to zdrave, ze ma take velke plany po tyzdnovej znamosti...ak si das poradit, povedz, ze by si s nim radsej sla niekam von medzi ludi...
vies, moze mu ist len o to, aby mal s tebou sex...a on pravdepodobne manipuluje celu situaciu, aby ta do postele dostal cim skor...ak ta ma naozaj rad, tak neboj sa rad pojde von a nebude robit drahoty ani ti nadavat...
bud teenagerkou, flirtuj, maj srandu, ale nezachadzaj daleko vo vztahu, kde si este viac dietatom ako on...
zamyslela si sa nad tym, co keby ta presviedcal na sexualny styk, co by si mu povedala, ak by si nechcela? respekoval by to ???

igua

ten pocit poznam. presne som to zazila. skoncilo sa to zlomenym srdcom toho chlapca, nelubila som ho, ale bol pekny a sikovny, preto som s nim chodila. ale teraz sa spolu normalne bavime ako stari znami. a on aj ja sme si nasli ozajstne lasky. to pride vekom, neboj. len mu povedz, co citis, aby si ho nezranila tak ako ja. vtedy mi to sice luto nebolo, lebo sa mi konecne ulavilo, ze sa pred nim nemusim uz pretvarovat, ale casom som sa zacala citit ako poriadna mrcha. tak s pravdou von cim skor!

hanicka

uf ...asi mas pravdu ..:(..len newem ako mu to povedat...ty kks.:(... toto bude tazke....;(ze som sa ja do niecoho takeho pustala.:(

tragedy

ty na taky vztah este skutocne pripravena nie si...skus mu vysvetlit ze na vsetko je este cas, ze sa nema nikam nahlit, lebo je to pre teba sok. Po tyzdni by ta chcel predstavovat rodine?? No myslim ze to nie je dobry napad...ty si este velmi velmi mlada a do takeho vztahu sa nepustaj...Je to tvoj prvy?? Ved si este ani nemala moznost uzit si nejake nevinne flirty, to je na tom veku 14,15 najkrajsie...:) tak sa do nicoho nevrhaj ked to nechces...a ten dnesny vecer musis mat pod kontrolou. Nie len ze sa poznate len tyzden, ale okrem toho mas len 14 rokov takze na sex si este chvilu pockaj...