Lesklé vlasy

Lucinka33

Mozno skusim tie zabaly u kadernicky, inak pomohlo to niekomu??? Co sa tyka mojich vlasov, su sice krepovite, ale nerobia sa mi az take chumace ako niekomu. Na koncoch ich mam vlnite, take kucierky. Ale nie su hladke, vyzeraju ako "chlpate" :D Ked viete co tym myslim :) No a ked nahodou prsi, tak to je hotova katastrofa :) Zehlit si ich nechcem, tym sa len znicia a neviem ci to tak dokonale vyhladi... ???

svetlana6

noo vyhoda takych "hrubych" vlasov je, ze sa ovela menej lamu ako vlasy jemne. co sa tyka pripravkov, ja pouzivam gel. zatial najlepsi co som mala bol Lybar (myslim ze extra shine sa volal). ziadna svetova znacka, ale bol uzasny!!! ked ho vytlacite, ma taku perletovu trblietavu farbu a na moje vlasy bol jednotka. zial v poslednej dobe ho nejak nemozem zohnat :( maju aj taky isty lak na vlasy s tym som az tak spokojna nebola. ale tento gel od Lybaru odporucam. stal tak do 100,- a dlho vydrzal. kedze som ho nezohnala pouzivam teraz od Nivey tiez ten trblietavy, no Lybaru nesiaha ani po paty (napriek vyssej cene) nechcem vas sklamat babenky, ale spravit nieco s hnedymi "hrubymi" krepovitymi vlasmi bude asi dost problem. podla mna by mohli pomoct nejake specialne zabaly u kadernicky a nasledne zehlenie, inak asi nic. ked sa budes Luci niekedy nudit, behni ku kadernicke, povedz jej co chces, mozno ti pomoze a poradi.

Lucinka33

fried, ja mam tmavohnede vlasy..sice laky nepouzivam, ale ten Pantene skusim, ked hovoris, ze je dobry :)
kikyc=), ved to poznas, zeny nidy nie su spokojne so svojim vzhladom :) a veelmi by som chcela hladke a leskle vlasy :)

fried

Lak Panthene Shine. U mna je Jednotka. Som blond a strukturu vlasov mam podobnu ako ty.. krepovitia sa mi, hrube.. .
Momentalne, vlastne stale hladam ... nieco ucinne a uhladujuce.. necakam od nijakeho pripravku, ze budem vyzerat ako vyzehlena ... ale aspon nech trosku uhladi.. :)-
Poznatie niektora nieco? :_

Lucinka33

Aj mne sa lamu vlasy, tiez ich mam huste, ale nie jemne, praveze dost hrube a tvrde... Ale s tym nemam az taky problem, lebo staci odstrihnut konceky.:)

svetlana6

ja mam vlasy huste, prirodzene vlnite, ale velmi jemne. mam ich pekne,leskle, ale stiepia (alebo skor lamu) sa mi konceky. to ma za dosledok to, ze mi nikdy nenarastu dlhsie ako mam teraz. len po urcitu hranicu. proti lamaniu vlasov som uz ale vyskusala vsetko, a nic nezabera na 100%

Lucinka33

Vdaka, ten Glisskur mam aj ja..mam teraz balzam, masku aj ten sprej na hodvabne vlasy a este masku Satin Brown na hnede vlasy..ale nie je z toho az tak velmi intenzivny lesk ako by som chcela :) Mozno u niekoho ano, ale ja mam tak trochu krepovite vlasy a velmi ma to hneva :)Ty mas hladke vlasy?

svetlana6

mne Glisskur. maju aj specialne taky sa mpon, na hodvabny lesk vlasov. a dobre su vsetky pripravky z tejto istej rady (balzam, maska, nezmyvatelny kondicioner v spreji) no a po zmyti samponu/masky jednoznacne vlasy oplachnut co najstudensou vodou :)