streptokoky

RNG

danusa 78,
Reklama na moje obchody bezi vyse roka po pravej strane tohoto textu a niekedy aj na spodu ako Doplnky vyzivy(RNG) a nemozno povedat, ze by bola prilis mala a neviditelna...
Zavolaj predajne, poslu ti aj postou na dobierky a maju ovela viac tovaru, nez je v cenniku na internete. Treba sa zasadne pytat, a aj co nemaju ,mozu zohnat. Ked mi napisu, ze je po niecom dopyt, poslem.

danusa78

RNG, kde najdem tvoje obchody? Da sa to aj prostrednictvom internetu? Co by si mi prosim este odporucil na znicenie streptokokov? Dakujem.

RNG

danusa 78, citrogrep je prakticky na nic, citrovital ma dost malu obsah aktivnej latky, citricidalu, tak asi odhadom tretinu toho, co GSE. Samozrejme cesky vyrobca nenapisal presne kolko toho citricidalu tam je. GSE ma 33% citricidalu a dostanes ho napr v mojich obchodoch.
Ak chces vidiet priklad laboratornej ucinnosti, poslem ti tabullky ucinnosti ba rozne infekcie z roku 1982,tj nejedna sa o nic noveho,,aspon nie v USA, kde to od vtedy s uspechm pouzili miliony ludi.
Ja sa drzin osvecenych povodnych produktov, nie nejakych novych menej ucinnych nahraziek

danusa78

Citala som tu o GSE. Ked si v lekarni kupim Citrogrep alebo Citrovital? Mate niekto nejake liecebne vysledky s menovanymi preparatmi?