plucne chlamydie

house

Vsetko je pravda,ale preco sa tak rozsirili,to treba povedat.Byty a domy sa
zatepluju, zaplastuju neprenikne ani molekula cerstveho vzduchu,zacina to po 3
rokoch plesniet a to je zivna poda pre chladymie.Treba ist von vratit, sa do deravych chatrci s dostatkom cerstveho vzduchu a bez plesni.

jajkafr

silvia
pľúcne chlamýdie sú prenosné ako každá baktéria nachádzajúca sa v dýchacích cestách kvapôčkovou infekciou to znamená kašľaním kýchaním...

silvia123

Prosim popíšte mi či su plucne chlamýdie prenosne... ci krvou, močom, pohlavným stykom.... ked to niekto vie a poradí budem strašne rada.

RNG

tema uz bezala viackrat.
Najdes ju aj pod pricinami autoimunnych chorob.
Prirodne prostriedky pomahajuce ju vykynozot postupne su GSE, oreganovy olej,extrakt z olivovych listov, Samento/vilcacora, NAC, Graviola a probiotika. Pomocne su tiez betaglukany a plno vitaminu C

salamik

Ahoj,,, ja som ich mala,,, resp. mozno este mam...
Dostla som ich na zaklade toho, ze m mala oslabenu imunitu a pocas toho obdobi sa mi dostali do plcu...ko sa prjavuje? Ak ich mas premnozene, bdues neustale unaveny, mne aj vypadavali vlasy, lebo sa telo inak nevedelo branit.
Ako boojovat? Daju ti asi antibiotika, no trvaj na tom nech ti spravia poriadne dokladne vysetrenie... ja som si hod ala spravit doost neskoro a potom mi zrazu povedala jedna mudra lekrarka ze co sa tyka tych mojich chlamidii ze sa mi budu stale vraciat... ale to sa stane len par ludom, ja som vyvolena asi:D
V kazodm pripade bacha na prechadlnutia, vtedy sa ti mozu rozmnozit a ozaj, vyskusakj nejake pripravky na prirodnych bazach.