Pokazena Coca Cola help !

Príspevok v téme: Pokazena Coca Cola help !
antology

Ahojte viem ze je to dost odveci a mozno aj trapne , ale vypila som asi 1dcl pokazenej coca coly 16 dni po zaruke (nevsimla som si, len divne chutila), hrozi mi nieco? mam velmi citlivy a slaby zaludok, bojim sa traviacich tazkosti... Mozem sa najest alebo radsej pockat? Vypila som to asi pred 2 alebo 3 hodinami a mam len divne tlaky v bruchu... Kto sa vyzna?

antology

Fiha dakujem ti :) ja uz dlho hladam nieco co predide vracaniu lebo s tym mam casto problemy hlavne na dovolenkach , takze moc dakujem za typ, este otazocka co taka vec stoji ?

petra27

je to volnopredajne, ja si to davam uz roky (aj cela nasa rodina:), ked citim, ze mi je blbo od zaludka, pomoze rychlo, len si to treba dat, predides tym aj zvracaniu a podobne. Neutralizuje to prekysleny zaludok, co sposobuje, ze cloveku je zle. Len sa to rozhryzie. Pozri napriklad tu:
-odkaz odstránený-

petra27

16 dni po zaruke je nic, takisto vajicka manzel uz jedol aj dva tyzdne po zaruke a nic...V Cole v plechovke sa nema co pokazit, tak ci tak je dobre zakonzervovana:)Velmi vela potravin niekolko dni po zaruke je uplne ok, na ranajky som si dala parky, ktore vraj trebalo zjest do 8. augusta...Vobec nic im nebolo...To sa len tak tie firmy istia, aby niekto nezjedol totalne plesnive a skazene veci. Inak, ked ti je blbo od zaludka, skus Tums alebo iny antacid, to je zarucene, neskodi to a hned sa ti spravi dobre.

antology

No, to dufam , lebo je v tom taky hacik - mne coca cola pomaha ked mam problemy so zaludkom a dneska mi bolo zle tak som si ju dala (ako vzdy) no ked som zistila ze je po zaruke ma skoro porazilo...

antology

To si uz nepametam ale bolo to davno, zabudla som na to, ze ju mam v chladnicke ... Az dneska som ju objavila a dostala som chut sa napit