Drsný sex...a bolesti

Príspevok v téme: Drsný sex...a bolesti
ochmanka

Dobrý večer..chcem vás poprosiť o radu..po dlhej dobe sa vrátil priateľ domov zo zahraničia...v noci sme sa milovali..ale robil to akosi prirýchlo..a tvrdo..všetko ma dnes bolí...je to normálne??? a chcem sa ešte spýtať...neberiem antikoncepciu..je možnosť otehotnieť, aj keď nedošlo k ejakulácii..priamo do pošvy??(možnosť otehotnenia chlapovým sekrétom?)????ďakujem za odpovede

kikulka

ochmanka,ja si skorej myslím,že chudak chalan asi abstinoval velmi dlho na jeho pomery a tak sa nevedel dočkať,kedy konečne bude moct ,,vypustit paru"...myslím,že sa to časom vráti do normálu,len to asi už veeelmi potreboval,,,,mpj priatel bol taký istý a to sme ,,len" týždne spolu nesexovali=)..takže ta,tragediu by som z toho nerobila

villlo

Sa na to opytaj jeho nejako, preco taky bol.treba sa pytat toho koho sa to tyka. mozno to je lepsie ako odpovede na forach diskusii.prejem Ti aby to dobre dopadlo

romana k

Inak ja mam skusenosti ,ak partner ktory odrazu roby tvrdi sex,a prd tym bol jemny ,tak ma podivedol.Nechem ta nijako strasit, to je moja skusenost

striga

Tak ze ta boli cele telo po drsnom sxe ako opisujes,je uplne bezne,zrejme si na to zvyknuta nebola.a moznost otehotnenia je vzdy,pretoze aj pocas sexu(nie pri vyvrcholeni)vznikaju tzv.kvapocky lasky(alebo aj inak nazyvane)a tie obsahuju spermie.sice nie tak vela ako muzsky ejakulat,ale i pri kontakte s tymito ,,kvapockami" je vzdy moznost otehotnenia.nabuduce si treba davat pozor,ak nechces mat brusko :-)