Chcem biele vlasy

malviinka

nechapem, preco nejdete ku kadernicke,ked chcete vyraznejsiu zmenu farby. znicene vlasy a hniezdo na hlave ... nerozvaznost

"BLONDINA":D

JA SOM MALA CERVENE VLASY A SPODKY CIERNE A CHCELA SOM BIELU. POUZILA SOM DOKOPY 10 FARIEB AJ GENCIANKU A VYZERAM AKO KURčA SO ZLTOU HLAVOU. TAKZE MI TO NA BIELO NECHYTILO. VLASY MI VOBEC NEZACALI PADAT ALE TO ZALEZI NA TOM KTO MA AKU KVALITU. LEN MI TO OFINU SPALILO - JEJ KONCE A BEZ MASKY NA VLASY A KONDICIONERU SA LEDVA ROZCESEM :)
POUZILA SOM ODFARBOVACE, BIELE PALETKY.
NO A TERAZ JA SAMA NEVIEM AKO SA ZBAVIT TEJ ZLTEJ FARBY :( POMOCC !

veronika

caute....mam tmavohnede vlasy a chcem si dat ake funky, ze bielo oranzovo ruzove....mam vsak uplne kratke vlasy, bo dlhe mat kvoli alergii nemozem. rozmyslam aj nad cisto bielimi, hm osobne si myslim, ze ohladne znicenia vzhladom na dlzku mi to moze aj fuk celkom nie?...nemam problem s tym byt aj na jezka, uz som tak bola, cize keby nevidalo tak sa ostriham...poradte vsak jak na to, dikes

brezicka

uz sa to niekomu podarilo aj z ryšavej??? :)) vážne... chcem tiež také.

a baby vy tie čo ste bllond, ako to vyzerá, ked vám to vyrastá neni to nechutné?

a "ahojjjj" vravíš že máš skoro čierne, ako si to dofarbujes, to vyrastene tmave ti farbou chytí pekne nabielo?

B4rca

ja som podstupila nieco podobne, tak som to trosku aj olutovala lebo som to dala do vlastnych ruk. najprv som si sice dala spravit biely melir kadernicke, potom som si na to supla ZVLAST POPOLAVO PLAVA od palete vlasy zbledli a nesli do zlta dala som si po nejakom case zas tuto farbu a mala som ich skoro biele... ale po dlhsom farbeni mi vypadala asi polovicka vlasov a boli ako gumene a vyzerali dost choree... tak si to radsej premysli a hlavne sa daj do ruk kadernicky

zzzz

daj si najprv trošku zosvetliť svoje vlasy a na ne si daj blond melir ak to nechceš žlté kúp si paletko-polárne striebro je to bez amoniaku a daj si to na ten melír bude to trochu sivé ale časom to vyzmývaš až potom prejdi na blond.Ja mám blond melir a dávam si ho dosť hustý takže z tmavej to nieje až taký skok a naň si dávam fialovú vodičku takže to celkom dobre vyzerá

ahojjjjj

ja tiez idem podstupit tuto radikalnu zmenu..ja uz som to robila v minulosti a to takto:ja mam dost dlhe vlasy a tak 2 biele blond palletky tie proti orange aj tak som to mala oranzove ale na to som si hodila znovu tie iste dalsie 2 (po niekolkych hodinach) a to uz som mala krasne az dobiela..a potom som si kupila speci sampon specialne nato aby sa aj z hocijakych kuracich hlav stala krasna bilela ato fuguje!!!normalne v drogerke sa daju kupit stoji tak so 70sk-normalny velky...da sa to!nemusis hned ku kadernicke!ja mam s kadernickami nie prave najlepsie skusenosti a sama s kamoskou sme take dve domace kadernicky a vzdy no dobree skoro vzdy podari..drzim palce..ja na to idem tak zhruba o tyzden..mam pomaly az cierne vlasy..ty kokso to bude zmena!uz ju potrebujemm

asdfjklô

no asi viem, ake biele vlasy myslis, jedna baba zo strednej take biele vlasy mala. ked isla zo zadu, tak clovek rozmyslal, ci to nie je nejaka starenka, ale spredu jej to naozaj svedcalo, mala ich aj dobre ostrihane, cize to je naozaj taka farba, ze nesvedci hocikomu...
a ked uz, tak ti odporucam ist ku kadernicke a nie si robit taketo nieco doma...

latinka

ahoj no viem asi ake biele vlask myslis. ja mam biely melir a nemyslim si ze by sa to ostatnym nepacilo skor naopak, urcite to je lepsie ako mat meir ako zažltlé kura.ja kečd idem ku kadernicke oviem jej ze chcem bily melir a ona mi ho potom ku koncu oplachuje genciankou a potom su uplne biele s trocha fialkovym nadychom niekedy ked nedhadne koncentraciu ale po zmyti ten nadych zide.ja pouzim aj doma gencianku aby som ho mala stale biely.da sa to kupit v lekarni.