Povedali by ste priatelovi o byvalom..?

Príspevok v téme: Povedali by ste priatelovi o byvalom..?
lasanka

Ide o to, ze mi po vyse piatich rokoch vyvolavat byvaly..Zacalo to tak ze mi pred miekolkymi mesiacmi zacalo prezvanat nejake cislo..Kedze sa mi akurat predtym pokazil telefon a niektore cisla som nemala, myslela som mi to prezvana nejaka byvala spoluziacka alebo kamoska, tak som odzvanala..No a jedneho dna mi z toho cisla prisla z prava od neho,ze ako sa mam a tak (a takym miluckym zdrobnenim stylom) a ako praca a tak..Po prvotom soku som mu zdvorilostne odpisala ze sa mam fajn, praca ok..Nic viac.No a prisla mi dalsia sprava ci sa nechcem stretnut, ze by prisiel..Na to som mu uz ani neracila odpisat.Lebo mam skvely vztah a rozhodne sa neccem stretnut s byvalym magorom.Preslo par mesiacov a zacal mi zase vyvolavat..ale uz mu neodzvanam ani nic..Lenze kedze s priatelom si bezne citame spravy a chodime do mobilu, amam obavy aby mi neprisla nejaka sprava od neho prave ked budes s priatelom a aby si ju neprecital.. Povedali by ste svojej polovicke, ze vas otravuje byvaly..???

sisik

hej, tie lieky su na predpis, viem, ze ked ich berie, je z toho cela ceremonia, nemoze si po nich sadnut, lahnut asi pol hodiny, musi sa prechadzat ci co

[zruseny12]

no prave,preto som bola na to vysetrenie to ma poslali z osteocentra,ale ja to mam uz pomaly 12rokov,neviem ako by som ti to napisala...na denzinometrii som bola este len nedavno...a to su 12nast rocne vysledky kosti,povedala mi,ze na moj vel nemam poriadku kosti,tal ma poslala na gastro....a potom podla vysledkov sa bude pokracovat dalej...ale dakujem,ja sa potom poobzeram,objednala som si aj KOZIE TABLETY.. o tych som pocula,ze su dobre....mna aj nafukuje...takze asi bude problem v crevach...robim vsetko preto aby sa to zmiernilo....,tak uvidim...a to kupuje mama fosamax v lekarni....nie je k tomu vyrobku aj nejaka stranka?

sisik

najhorsie je, ked nevedia zistit pricnu, aby sa mohla zacat ucinna liecba. Maria, opustam ta :-))maj sa pekne, idem spat, paa a drz sa, nech ti vysledky dobre dopadnu

sisik

maria, na ten vapnik, ked sa ti straca, asi ho tvoj organizmus nevie zmetabolizovat moja mamka ma ten isty problem, berie, tusim sa to vola "fosamax', ktory pomaha ten vapnik udrzat

[zruseny12]

tak zaludok,ze vraj v poriadku..vsetko...a vzorky ktore brali zo tenkeho creva a krv na vselijake alergie...bude az v septembri...sice volala som tam tak v piatok,ze su uz vysledky,ale maju od 19.nasteho dovolenku a ja sa tam sama nedostanem...tak musim cakat...ale este zajtra chcem zavolat ake su vysledky,ked my povedia cez telefon/aby som aspon vedela...lebo brali mi aj vzorky na to ci nemam CELIAKIU... no a do septembra je daleko,aby som uz zacala tu dietu,keby sa nahodou ta CELIAKIA potvrdila...

sisik

maria, tak chvalabohu, ked tak, ja som uz rozmyslala, ci nie si niekde nebodaj v nemocnici, alebo co a ake mas vysledky?