Povedali by ste priatelovi o byvalom..?

Príspevok v téme: Povedali by ste priatelovi o byvalom..?
lasanka

Ide o to, ze mi po vyse piatich rokoch vyvolavat byvaly..Zacalo to tak ze mi pred miekolkymi mesiacmi zacalo prezvanat nejake cislo..Kedze sa mi akurat predtym pokazil telefon a niektore cisla som nemala, myslela som mi to prezvana nejaka byvala spoluziacka alebo kamoska, tak som odzvanala..No a jedneho dna mi z toho cisla prisla z prava od neho,ze ako sa mam a tak (a takym miluckym zdrobnenim stylom) a ako praca a tak..Po prvotom soku som mu zdvorilostne odpisala ze sa mam fajn, praca ok..Nic viac.No a prisla mi dalsia sprava ci sa nechcem stretnut, ze by prisiel..Na to som mu uz ani neracila odpisat.Lebo mam skvely vztah a rozhodne sa neccem stretnut s byvalym magorom.Preslo par mesiacov a zacal mi zase vyvolavat..ale uz mu neodzvanam ani nic..Lenze kedze s priatelom si bezne citame spravy a chodime do mobilu, amam obavy aby mi neprisla nejaka sprava od neho prave ked budes s priatelom a aby si ju neprecital.. Povedali by ste svojej polovicke, ze vas otravuje byvaly..???

sisik

netreba si nic vymyslat, lebo sa do toho tak zamotas, ( niekedy je nahoda strasny blbec ) a skomplikujes si vztah s terajsim partnerom
ja som podobnu blbost spravila na vyske, o nic vlastne neslo, ale bala som sa, ze to bude vadit tomu mojmu, tak som vymyslela taku situaciu, ktora vsetko len skomplikovala, ze som potom mala velky problem vysvetlit mojmu partnerovi, ze to tak nebolo ako som nainscenovala.. radsej pravdu

[zruseny12]

sisik,druh bol doma tak bolo malo casu,len obcas som tu bola...a bola som aj na vysetrenie...a aj ma to tu trochu odradilo,lebo cim viac citam atd.tym viac som potom taka zmatena,neviem ako ti to vysvetlit...mam problem z vapnikom,trati sa mi v tele,a stale tu citam ,co sa ma jest, co nema...a v konecnom dosledku som potom s toho vedla,a jest sa musi...najnovsie som sa dozvedela,ze nie je dobre jest ovocie...lebo tiez obsahuje jednoduche cukry a tie tiez odburavaju vapnik...no a ja som zjedla i 2kg jablk denne...a vobec mam velmi rada ovocie,neviem si ani predstavit leto bez ovocia....a kedze nemozem ani sladke tak,ovocie mi sluzilo namiesto sladkeho...odkedy viem toto,tak mam obavi jest aj ovocie...no,uvidime...bola som na GASTROFIBROSKOPII....

roamna k

jasne ze povredz. u mna sa deje to iste. V noci dokonca vyvolava byvali.Priatel navrhol ze to zdvihne on a povie mu aby dal pokoj.Ja som byvalemu napisala ze mam vztah a nech uz nepise.

sisik

ahoj maria, kde si sa ty stratila? dajak nebolo o tebe nikde chyrovat, si chodila po vysetreniach ? Ci uz robis?
Inac lasanka aj ja suhlasim s tym, ze treba povedat pravdu, ze ta byvaly otravuje na mobile a ze sa ti to nepaci, preto si chces zmenit cislo

[zruseny12]

ja by som to na tvojom mieste povedala a nevymyslala si nic,alebo ako ti radi MOBICI...ZMEN cislo....ale urcite si nic nevymyslaj,a neklam priatelovi aj tak raz by sa to mohlo otocit proti tebe...ked vies,ze by s toho nic nerobil...ze nie je zoerlivi atd.vela stastia

moniqa87

ja som to zazila, priatelovi som o tom najprv nechcela vraviet presne z toho dovodu aky si uviedla aj ty, no nakoniec to muselo so mna von, lebo aj ked som byvalemu dala jasne najavo, ze si neprajem aby mi vyvolaval a pisal uchylne smsky, tak to pokracovalo dalej... s priatelom sme sa o tom porozpravali, mozno vtedy mu to prislo divne, ale nakoniec mi uveril a ja som potom zmenila cislo a bol pokoj...
moja rada: priatelovi to vraviet nemusis, no ak mu to povedat nechces, v momente vymen cislo aby nedoslo k nedorozumeniu, drzim ti palce

lenca

nie, nepovedala by som!! Kazdopadne by som tomu magorovi odpisala smsku typu: Nevolaj mi, nepis mi, nemam zaujem o teba, zijem s priatelom, kt. milujem a nemienim mat kvoli tebe problemy...alebo take nieco podobne, tu sms by som si ulozila na horsie casy, keby nahodou tie smsky a telefonaty pokracovali a uz by si musela priatelovi o nom povedat,tak aby si nemyslel tvoj priatel, ze to vyvolavanie a smskovanie je obojstranne, bola by si kryta touto ulozenou smskou