repelenty - prirodne

Príspevok v téme: repelenty - prirodne
lucyyyyy

nevie niekto o nejakom prirodnom repelente? lebo ja ked len idem vonku na sidlisko vecer, sedim len na lavicke niekde medzi blokmialebo som v meste na ulici, stale mam aspon 4 velke napuchnute cervene svrbiace stipance od komarov..:/ neda sa to predsa kazdy den pred odchodom natierat nejakym repelentom z lekarne a natriet si to na uplne cele telo a tvar ja som pocula ze komare odrazduje akakolvek chemia - hociake telove mlieka..ale tie pouzivam samozreme kazdy den, ale to tiez vobec nepomaha.. na tvari mam plno kremov a make-up a aj tak ma skoro kazdy druhy den stipne nieco do tvare:/ navyse mam asi pomale hojenie pokozky, lebo mne tie stipance dlho ostavaju a su cervene ..som cela dostipana:/

[zruseny12]

aj ja mam tuto skusenost ako RNG.... ked mi chybali vit.sk.B bola som cela dostipana,teraz mam od komarov pokoj...je to aj dobry test na to ci cloveku chybaju alebo nechybaju vit.sk.B....cim viac komarov na nom sedi tym mam menej vit.sk.B...

RNG

Skus B vitaminy, vo vacsich davkach(StressB alebo B-100)znacne odpudzuju komare.
Ma to nieco spolocne s vylucovanim cez kozu, presny mechanizmus nepoznam, len viem na sebe, ze mne to pracovalo. Pred tym ked bol v miestnosti co len jeden komar, urcite ma nasiel. Odkedy beriem vitaminy B, casto stipne inych a mna nie.