meskanieee pomoooc:(

Príspevok v téme: meskanieee pomoooc:(
hellla

menstruacia mi meska uz viac nez mesiac mala som dostat 14teho jula a nic uz je aj august a stale nic s nikym som nespala no zacinam z toho saliet uz si namyslam ze co ak som otehotnela z toho ked som bola na kupku a nejak z vody sa mi to tam dostalo no strasne sibe mi ...a teraz mamvelmi citlive bradavky a menstruacia stale nikde:(prosimvas neviete co mi je

hellla

mam 16 a meska mi obcas take ze tri dni ale teraz to uz moc dlho...a bola som u doktorky a povedala ze to este odlozime ze ked som s nikym nic nemala tak mozme pockat ale sak ja nechcem cakat:(

odpoved pre helllu

cau hellla nicoho sa neboj voda je chlorovana a nic sa tam neudrzi zive aj keby v tej vode daco bolo hned to zahynie, tak bud pokojna len by som ti radila ist na kontrolu ale nic sa neboj..drz sa

mirus1311

kikulka ma pravdu, nemas sa coho bat, ak si s nikym nespala:) Hlavne sa nestresuj - cim vacsi mas z toho stres, tym vacsia je moznost, ze ti meska kvoli stresu....

kikulka

hellla len pokoj,tehotná 100% nie si....nebola si v strese v poslednom čase,nebrala si lieky?,neschudla si??to všetko môže vplývať na meškanie menštruácie...skús zájsť k lekárovi,dá ti vyvolávaciu injekciu.....ale tehotná fakt nemožeš byt