problémi v rodine... neviem ako dalej

Príspevok v téme: problémi v rodine... neviem ako dalej
smutna

ahojte---:)... už dlhšiu dobu sa trápim ... len sa chcem vyrozprávať.. a aby ste napísali že ako to mám brať.. či si to nemám všímať... či sa mám dalej trápiť... alebo.či...mám ničo robiť.. a ak .. tak čo? mno moji rodicia.. sa hadavajú ale to boli také hadky ako u iných... najskôr to začalo tým že...tatko pijaval.. a s toho vznikli tie hadky.. neskor prestal ale moja mama si našla iného .. a teraz zas sa kôli tomuto hádaju.. tatko robi len na priek mame berie kartu.... (kde majú peniaze).. som z toho smutná ja sa bojím že si ubližia nejak... že... janeviem. .. ale ja najviac trpím:( dakujem pa

smutna

mno mam chalana ktorému som sice hovorila že v rodine to neni ok... ale jednoducho som nevedela ako mu to povedat a včera som sa mu vyrozprávala .. a bol mili :)) ma vystiskal.. u mna je on oporou:)...

mirus1311

smutna, je mi velmi luto, ze si sa ocitla v takej situacii. Si vo veku, ked by si potrebovala rodicovsku oporu a rady. Viem, ze ti to ublizuje, ked sa hadaju, ale ak si nerozumeju, ty to nezmenis... Dufam, ze mas aspon nejaku kamaratku, ktora pri tebe stoji a pomaha ti...

smutna

ved to ja nemám nijaký vstah s mamou ani s otcom.. NIJAKY ja som jej ani nepovedala ked som mala prvú menštruaciu som sa za to hambila...:) si ce mám 16 .. a aj som chorá na š.ž. čiže takže ja sa rozplačem aj bez príčiny.... problém že aj s peniazmi sice to je to najmenej... ale vonku.. to musí.. ved ako by som zapadla vonku.. ach jaaj...

amika

Mila "smutna",je mi to uprimne luto,ze musis byt svedkom takychto situacii. Tvoji rodicia trosku zlyhavaju v komunikacii a riesia ju pred tebou nie dost primeranym sposobom,co ta velmi zranuje. Ale neboj sa pokial nezlyhavaju ako rodicia a davaju ti najavo svoju lasku tym,ze sa o teba staraju a davaju ti to,co potrebujes,potom je to v poriadku. Mozno by si mala zajst za skolskym psychologom a ten ti poradi ako mas celit v takychto situaciach. Mozno ak mas dobry vztah s mamou,tak jej povedz,ze ta trapi ak sa hadaju a ze nech to skusia bez hadok resp.vtedy ak tam ty nie si...ja ti velmi drzim palce a prajem ti vela stastia!