Belara ci Jeanine?

vejuska10

ja mam uz 26 rokov, doteraz som nemala ziadnu HAK,ale tie vyrazky ma uz naozaj nebavia...takto by som sa dostala len k jazvam...teraz co zvolit...dlho som jej odolavala, ale naozaj ma to uz nebavi...idem do prace robit manazerku a rada by som aj nejako vyzerala

kostlivec

No radsej ziadnu HAK, ked mozem poradit. O belare som pocula same hrozne veci a Jeanine som mala, no lepsia plet, vlasy no na ukor libida a otrasna precitlivelost. takze fakt tazko poradit...

vejuska10

inak to je hroza s tou nechutou na sex, kazda ju ma z inej a teraz sa traf do spravnej, nechce sa mi uz skusat, ale ani nechcem mat plet na prd

sunnysweetie

brala som jeanine 2mesiace, pomohla mi na plet aj vlasy-ktore konecne prestali padat!!! ALE: hrozila mi z nej tromboza :(
zacali ma boliet lytka, bola som u civneho a hned v ten den som ju musela vysadit.. :(

mam doma ete posldne balenie jeanine,
ak by mal niekto zaujem,
predam za vyhodnu cenu :)
zaruka je do r.2010 :)

baby

u mna vyhrala jeanine... tiez som mala mastnu plet... ziadne nezaduce ucinky sa neprejavili, iba mi narastli prsia, ziadna nechut na sex ani bolesti hlavy... ale u teba to platit nemusi... to je u kazdej individualne