Opuchnute pysky, co to znamena?

Aliss

Zuzka, uz nikdy nikdy cosi take neurob....Nikdy si nepozicavaj uz pouzitu kefku, ziletku, spodne pradlo, plavky, dokonca ani ruz, balzam ci spiralu....

Zuzka333

Ahojte baby, prosím vás dnes večer som sa oholila zo žiletkou a požičala som si kamarátkinu a 3 minuty na to ma začalo veľmi svrbieť tam dole dala som tak som sa išla pozrieť a mala som strašný opuch medzi velkými a malýmk pyskami a v okolí otvoru do pošvy neviete čo to môže byť? Može to byť podráždením zo žiletky? Ďakujem za odpoved

Patricia2214

Baby, ked to mate opuchnute po pohlavnom styku, zmizne to uplne v pohodke do hodinky(mozno do dvoch), ale ked to mate len tak z nicoho nic, ze sa zobudite a mate to opuchnute tak ze napriklad len na jednej strane a mate vytoky, svrbenie, tak by som zasla na gyndu. Urcite necakajte. Neskusajte rozne masticky lebo vam to moze len uskodit. Vela stastia.

Teri1

Rano ked som vstala mala som daky divny pocit medzi nohami tak som sa sla pozriet a mala som opuchnute cele pysky :( ja nwm co mam robit ci to prejde lucia.1994 mne sa stali to co aj tebe prosim co si urobila ako ti to zmyzlo ?? Dakujem vam za rady prosim pomozte mi :(

miskaR

Dobrý deň prosím potrebujem pomoc. Mám 15 rokov a opuchli mi pysky. Mám to od asi 12 rokov a najmä v zime no teraz to mám po prvý krát v lete a neviem ako si stým mám poradiť. A aby toho nebolo mám opuchla mi ľavá strana čisto a mám tam nejaký fialový fľak a v zime sa mu z toho spravila nejaká biela vyrážka ktorá pri močení piekla. Babenky prosím pomôžte mi. Bola som aj u doktorky a ta mi predpísala Imazol a Imacort no po týchto krémoch sa mi to ešte zväčšilo a nemočila som asi 1 deň lebo som sa bála bolesti. Za odpovede vopred ďakujem

Paradajka12345678

Dobry den mam este len 12 rokov a opuchla mi vagina na jednej strane a neviem z coho to mam a kedy to prejde prosim poradte mi a vytok mam hustejsi a taky hrudkovity ako tvaroh prosim pomoste mi...:(

jatruba

baby, vy ste niektore trubky... sak ked mate obavy co nejdete na gyndu!!!

mozem ale aj ja svoje skusenosti napisat - mne sa to stalo raz ked som pouzila pripravok pharmatex - ten capik - normalne sa priatel do mna urobil, a vtedy mi to zacalo, uplne mi vsetko opuchlo a vlastne este aj na druhy den, az nejak okolo obeda to zacalo odpuchat, nejak to nebolelo, ale strasne citile som to mala
takze je to nejaka reakcia a pokial vam to neprechadza-neodpucha tak radsej zajst na gyndu

takisto mykozy - je to ten vytok ktory je taky hrudkovity, tvarohovity, svrbi to a pali, ten lahko dostanete prave ako pisete pri prstovani - mne sa to stava tiez, vzdy zdrbem priatela, ze ma mat poriadne vyumyvane ruky a nech sa ma tam dole radsej ani nechyta! obcas sa vsak stane a ja mam potom takyto problem :-/ a takisto ked som sa chvilu strasne intenzivne "skrabala" tak som velmi napuchla, to je uz jedno s druhym
v lekarni dostanete pripravky na mykozu aj bez predpisu , poznam rosalgin, canesten, a tusim feminisan

LadyRatt

Ahoj ja by som sa chcela spýtať na opuch vnútorného pysku, opuchla mi iba jedna strana a to ľavá neviem čo s tím a prečo mi opuchla iba jedna strana? a ešte aby toho nebolo málo tak mam výtok ale hnedej farby keby mi niekto mohol poradiť aj ohľadne aj toho výtoku veľmi bi mi to pomohlo. (sex som nemala 2 týždne a preto potrebujem poradiť prečo mám opuch a hnedý výtok)