Bolesť očí

Príspevok v téme: Bolesť očí
adrika 1

Už pár dní ma pobolievajú oči, netrvá to celé dni, je to také nárazové, bolia , po pár hodinách to prejde, ale zas po pár hodinách sa to objaví. Bollí ma najmä pravé oko, za okom, akoby ma tam niečo rezalo, či pálilo. Občas akoby som videla nejakú rozmazanú mušku. Mávam aj pocit na zvracanie. Keď si dám okuliare je to trošku lepšie. Pred pár dňami ma aj seklo v krčnej chrbtici, na ľavej strane. Môže to spolu súvisieť, alebo je to fakt nejaký očný problém.

lucinoska

Minuly tyzden som dostala prudsiu bolest hlavy a chvilu som zle videla ale to po chvili preslo , lenze bolest oci ma trapi od otho uz tyzden.Bolia ma len cez den a ked idem vonku je to trosku lespie.Obcas ma boli aj hlava, niekedy len oci.Na nete som sa docitala ze to moze byt aj vazne.Ked som bola asi pred 2 mesiacmi u ocnej povedala ze tlak mam ok aj pozadie a vsetko tak uz neviem....:-(

daxisko

Ahoj , pocuj ja mam to iste , vidim take nitky pred očami a ked sa vyspim a zobudim vkuse ma to boli. Bol som u ocnej na pachymetri a povedala mi ze mam tlak ok a poslala ma prec. A na tie nitky mi povedala ze si to nemam vsimat. Tak ja naozaj uz neviem . . . trebalo by nazor lekara na toto. . . Ale NORMALNEHO :D

lilihra

Ak ti byva na zvracanie a mas pocit, ze vidis musku, okamzite chod na ocne. Moze to byt zvyseny vnutroocny tlak a ten ked sa nelieci, sposobuje neskor slepotu, lebo odumrie ocny nerv. preto sa musia pravidelne brat kvapky na jeho znizenie. Niekedy to byva aj dedicne, niekedy nie. na tvojom mieste by som isla co najskor na ocne.

vecernica

Aj mna niekedy boli za okom,Moze to byt ocny tlak,ale aj cievy .Mne vzdy potom prasken cievka. Mas normalny tlak?chystm sa za ocnym ale uz moja , ocna lekarka ,....ma odpisala ze vraj ona tieto veci neriesi,tak fakt neviem kto...vie niekto? kto riesi bolest za okom? Inak to stipanie mam bezne, pouzivaj umele slzy ,,vizin je tiez fajn.

adrika 1

Tiež som myslela na ten prievan, a tiež som celý deň v práci za počítačom. Ale myslíš že to seknutie súvisí aj s očami?

dadada

Príčinou môže byť včeličo. Ale keď spomínaš to seknutie v krč. chrbtici, nie si vystavená v práci, doma alebo dlhší čas v dopr. prostriedku silnej klimatizácii, prievanu, ventilátoru? Alebo nesedíš príliš často a dlho pred počítačom?