Kurie oko

anjelik9

mne to prvý krát vyrezávali bo to som mala veľke a som chodila po polke nohy bo ma to bolelo =))) a potom sa mi to spravilo ešte raz a to som si to vždy odmočila aby som to mala makkučké a potom pemzou drhla pokial sa dalo a potom zase a sa to zmenšovalo až nakoniec zmizlo aj bez chirurga =)

kikkiri

Už nejakých päť mesiacov mám na nohe kurie oko. Teraz som sa dozvedela (aj z vlastnej skúsenosti), že vypaľovanie nepomáha. Už som skúšala cibuľu aj náplasti - nepomáha. Asi je už poriadne zakorenené:-(((. Neviete mi pomôcť?

kurie pko

ja ti poradim zaručený domaci recept s ktorým som sa konečne zbavila kurieho oka na nohe ja aj moja teta, predtým som vyskusala náplaste a maste z lekárne a nic nezaberalo: najlepšie je to začať robiť v piatok vecer pokrájaš si malu cibulu na malé kocečky /aby mali velkosť toho oka/ namočíš ju na noc do octa. ráno vyberieš jednu kocečku položíš na oko prelepíš naplasťou a previažeš obväzom. cibulu meniš každe 2hodiny. toto rob 2-3 dni oko ti pekne vypadne aj s korenom :) ja som sa až zlakla že aká diera mi po nom ostala :D

nikkkki

ja som mala nejaku masticku z lekarne na kurie oka a velmi pomohla....ale teraz si uz masticky nekupujem mam dedka ktory mi nieco spravi nad tou nohou co mam kurie oko a ono to zmizne pocas 3 dnoch...som rada ze nieco take vie aspon pomoze

duklatn

ja som mala kurie oko na prste asi rok ma to trápilo a nakoniec som skončila na chirurgii kde mi to vyoperovali a teraz tam uz nic nemám..ani nwm že som tam niekedy nieco mala

palola

My na kurie oka pouzivame Lastovicnik - stavu z tejto rastliny, da sa lahko rozpoznat, podla tvaru listov a podla kvetov,ked odtrehnes list alebo na stonke objavi sa ti taka oranzova stava, tym sa potrie kurie oko, no a po vyschnuti je to hnedej farby, ktora drzi, takze pozor na ruky a okrem toho je to jedovate takze po kazdej aplikacii umyt ruky. Ja mam problem kazdu jar, objavia sa mi na ruke a zaciatkom leta ideme hladat Lastovicnik. V dedinach je takmer na kazdom kroku, alebo my chodievame k zahradkarskym osadam. Stale si so sebou natrham viac a potom do uzavretej nadoby do chladnicky, a kazdy den potieram 2krat, do tyzdna zmizne, alebo sa odlupne. Je to maximalne bezbolestne a najma financne nenarocne 0sk/0eur :)))) ... tak vela stastia.

poliewoocka

Dnesne naplasti su velmi ucinne. Najlepsie nechat potom vymocit v teplom kupeli s trochou octu-koza zmakne a kurie oko sa da lahko zlupnut pedikurovymi noznickami.

jajajajajajajjajaaa

ja som kurie oko mala na nohe a to bolo dooost neprijemne, tiez som si kupila tu naplast, ale po troch dnoch som sa to bala odlepit ze co ak to bude boliet. a mala som to tam na nohe dost dlho. asi aj tyzden:D a som sa s tym kupala a vsetko, len som davala pozor aby sa neodlepila naplat a nestrhla som aj to oko. a nakoniec samo odpadlo :D takze naplast urcite. a vypalovanie az tak neboli