syndróm zvýšenej neuromusculárnej dráždivosti

[zruseny12]

neni to az tak vela,ale ja musim,lebo mam malo vapnika vit.sk.B
beriem1. vapnik+ryby olej
na tu2. menopauzu
a teraz tie tablety3. kozie a to GSE som zacal pred 3dnami a koncim uz s nimi,to sa neberie stale...ale aj tak musim to vyradit aby som vedela,ako budu posobit tie kozie tablety,inak ryby olej +vapnik nevysadim...nemozem si to dovolit kolim kostiam.

ooo

Ahoj Mariaa, no mne sa tiež zdá, že toho berieš akosi priveľa :) ja užívam 2x3, zatiaľ pohoda... aj mojej segre a havinkovi tie tabletky voňajú, havino by ich najradšej spapal, stále ich čuchá a naťahuje jazyk za nimi :)

[zruseny12]

ooo,pekny den ti prajem,tak ako sa mas?ja ok,tableta uzita a GSE-som vysadila,zatial su creva uz kludnejsia...pekny den....pa vysadim aj tie doplnky na menopauzu,aby som v tom mala jasno,lebo ked budem brat viac veci,tak potom nebudem,vediet od coho mi je zle,alebo dobre/

[zruseny12]

ooo,o tych crevach pisem,ale ty nemusis mat problem,ja som dost hakliva na nove veci...a tie tablety obsahuju sladidlo sorbitol,stearan horecnaty...atd.a ja som na niektore tie latky asi aj alergicka,ja aj ked pijem vodu-sladenu,tak hned reaguje telo/preto som ju prestala pit/...no uvidime...
este som zabudla,ja beriem aj na mneopauzu tablety a tie obsahuju aj bilinne vytazky a po tych som sa velmi dobre zacala citit...po vsetkych strankach...fakt mi pomahaju...a to este ani nie som v prechode...

RNG

dievcata, stale sa tu spomina prakticky len nedostatok vapnika v tejto teme na nervove problemy, ale aj ine mineraly su tu velmi dolezite, nielen vapnik, ale aj horcik, draslik, zinok, bor, vitaminy D a K, proste vsetko, co treba na budovanie kosti, lebo kosti v tele su nasa zasobaren mineralov na pripad potreby pre nervovu cinnost a ked sa tieto nedostanu do tela naraz, nemozu sa zabudovat jednotlivo do kosti. Preto brat ich izolovane, napr len horcik(magnezium) alebo len vapnik(calcium) je velmi malo ucinne
....
Ked mate nedostatok mineralov,
alebo mate zlu stravu
alebo oslabene travenie.
A to treba adresovat prve.
....
Doplnky su povacsine len docasne doplnanie nedostatkov, snaha by mala byt napravit mechanizmus v tele, aby ste potrebne latky pre telo dostavali z potravin
( teda ked je to mozne, niekedy sa to neda, lebo potraviny dnes neobsahuju niektore veci v potrebnych mnozstvach, ako selen, zinok, jod probiotika,enzymi a tieto odporucam prakticky kazdemu si prevencne doplnat)

[zruseny12]

Ahoj ooo,ja mam tie na osteoporozu,mozno su vselijake druhy a prave tie ti vonaju,co mas ty...ale kazdy mame iny nos:0))))....mne zasa mlieko nesmrdelo a kazdy hovori,ze smrdi...ja som ho v pohode vypila...ja beriem len 1rano a 1vecer,lebo beriem aj vapnik+ryby olej...a nechcem vsetko miesat...
inak vecer mi uz az tak zle nebolo...creva boli kludnejsie...asi pomaly si zvykaju...moze to byt aj nejaka reakcia lebo beriem aj GSE...
tak ti prajem pekny den...

ooo

ahoj Mariaa, no mne tie tabletky fakt voňajú, vôbec sa mi to nezdá ako smrad. Dala som si večer 3 a nezdalo sa mi, žeby bola nejaká zmena, takže zle mi asi isto nerobili

[zruseny12]

ooo,tak co uz mas tie tablety doma?budem zasa brat dalsiu...tak som zvedava na tie creva,ozvy sa...ak mozes...

[zruseny12]

ooo,ja som si ju dala medzi jedlom...a tak divne mi pracovali creva,ale davala som si aj vapnik +ryby olej...ja som mala stale creva v pokoji a teraz akokeby protestovali,ale to je len asi kym si nezvyknu....uvidime, co dalej....inak zatial hlava v pohode,len som miesila na knedlik cesto tak som spotena a ruky ma bolia...inak ok....