Zaludocne kyseliny

RNG

prudke infekcie (EBV, a ine virusy) sa prejavia za par dni. Pomale bakterie az tri tyzdne. A su take, ktore si mohla dostat a nikdy sa ti nemusia prejavit, ked mas dostatocnu imunitu.

krkovicka

a este predsa...:-(...mam sa nejako stranit blizkych aby som ich nenakazila??? a ako sa prejavuju tie choroby...aspon nejake priznaky...dakujem

krkovicka

rng este mam poslednu otazocku (aspon myslim ze posledna)....za aku dobu by sa ukazali priznaky nejakej choroby ak mam??? a po akej dobe sa uz nemusim bat ak nic nemam??? pls dakujem

RNG

krkovicka, prilissa znervoznujes. Ked si nieco chytila, tak sa ti to po case ukaze tak ci tak, ci sa znervoznujes alebo nie.
Ale ako som povedal, sanca je dost mala, dokonca pri kratkom bozkavani aj prenesenie HIV je velmi malo pravdepodobne.

krkovicka

ale rng praveze sa toho bojim ze to nebolo na slovensku...ale v zahranici...on robil v tom hoteli...nevizeral nijako choro...a bolo to chvilkove...necakane no som sa odtiahla...tak??? je personal v hoteloch zdravotne kontrolovany??? a prosim ta ake mozu byt nasledky??? ako zistim ze som nieco chytila...dakujem

RNG

krkovicka, na stastie aids je na Slovensku velmi zriedkavy, tak by som si okolo toho nerobil problemy.
A ine nie su az tak nebezpecne povacsine.
Pravdepodobnost nachytania vaznej choroby od relativne zdravo vyzerajuceho partnera je dost mala, takze sa velmi neznervoznuj.

krkovicka

rng mna hlavne zaujima ci choroby ako je aids ci hiv....tie strasne...a ci sa daju tie coroby liecit...a ako sa prejavuju...prosim....diky

RNG

krkovicka, to je velmi intenzivny telesny styk(sliznica na sliznicu) a prakticky vsetky choroby sa tam mozu preniest.
Definitivne vsetky viralne , ktore su tam pritomne, ale aj vacsina bakterialnych a kvasnych infekcii. Ci sa v tele uchytia a rozrastu zavisi jedine od imunity na kazde z nich osobitne.

krkovicka

rng prosiiiiim ta o pomoc....strasne ma to trapi....ale chcem sa opytat ze ake choroby moze dostat clovek v podobe slin....konkretne pri ,,francuzaku,,....a este ze ako sa to prejavuje...kedy sa to ukaze...prosim prosim som bezradna....