OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

dd

:D my sa zas smejeme na brachovi, lebo ked cosi povie maminka, ze ked bol taky maly..tak on povie: mami, ale ved ja som nikdy nebol taky maly..ja som sa narodil hned takyto velky :D

radana

My este aj pri tom starsom 19-rocnom spominame dodnes a smejeme sa na hlodoch,co povedal,alebo urobil,jak bol malicky.Takze urcite si s malou uzijete vela smiesnych situacii :D Starsi,ked bol malicky,tak sa mu velmi pacili farebne sponky gumicky do vlasov...A mal necele 3 roky a sa ma opytal-mama a ja kedy budem dievca? Teraz sa na tom dobre bavi :DDDDD

dd

no to veru hej :D vsak aj ja sa tesim, co mi Betka pripravi..sesra ta tiez ked bola mala, vedela vselijake hlody :D.tiez sme sa velakrat na nej nasmiali..

radana

:DDDDDDD Tiez rada debatim s malymi detmi,su bezprostredne a velmi zlatucke..Nas maly,ked bol mensi,nieco som mu zakazala a siel za muzom a mu povedal-VITIS,AKA JE TVOJA MANSELKA? Tak sme sa potom na tom smialiiii :DDD

dd

:D no vedia byt veru suprove tie male deticky..ja som zase Betke minule obliekala sveter po mojej sestre a davala som jej aj ciapku po sestre..a som jej rozpravala, ze to nosila sestra, ked bola taka malicka, ako ona..ale ze teraz je uz sestra stara dora..a Betka v tom momente povedala "dolaaa"..som sa skoro usulala :D a vcera som ju naucila, ako sa vola hrbate zvieratko - pekne povie taauaa :D a ked sme potom volali cosi mojej maminke a jej to povedala do telefonu, tak sa maminka smiala, ze zasiva na masine, ze na to ani nebude vidiet, lebo ze bude plakat, aka je zlatucka.. :)

radana

Ahojte vsetci :D Dd tak si to uzi v meste,ja som uz rano pominala,co sa dalo :D To je mi luto,ze zase svokra vyvadza,ale aspon ze ju mate trosku od seba,ze vam nezneprijemnuje zivot furt..Ako sa ma malicka?Urcite rastie ako z vody.Vcera som bola s malym u znamej na navsteve a ma dvoch synov a ten mensi-3rocny,no to je pecka.Tak rada sa s nim rozpravam,je to take este nevinne,nepokazene dietko.Napraskal do seba kapustove halusky a dosiel za nami,tak som s nim hodila rec a hovorim mu-Samko a ty si vsetko zjedol?Nic si mi nenechal?A on na to tak vazne hovori-A ty si stela?Tak som mu prikyvla hlavou,ze akoze ano.Kamoska sa vedla pucila jaky bol zlatucky.A on mi na to hovori,ze-sak nabuduce jak budeme mat,tak ta zavolam :DDDDD

dd

ahojte vsetci!Radana, Maria, Noonaa, Kekso :)..
dievcata ako sa mate?my pomaly zijeme..manzel je zas prec..tak som doma sama s Betkou..mali na chalupe este dokoncovat robotu z min.tyzdna a svokra zas vymyslela duchaplnu aktivitu v podobe odstavovania jablk..pretoze to nemozu robit oni sami, musi tam byt aj manzel..a zas minule vystrajala..mesiac bol pokoj, tak uz to zas musela pokazit..ach..no co uz..aspon clovek nema stereotyp..
tak sa majte pekne, nech Vam vyjde pocasie ako chcete, ja chcem ist teraz poobede ked sa mala zobudi s nou do mesta na nakup :).zelam krasny dnik!