Psychotronici a geopatogenne zony

tvanda

Dobré GPZ neexistujú len zlé, pes si ľahne tam kde nie sú a mačka tam kde je najsilnejšie. Ak niekto potrebuje poradiť píšte na tichomirvanda@gmail.com

[zruseny12]

sisina,nedavno davali v Reflexe, tusim nejakeho cloveka s takymi schopnostami,ked ti tak na tom zalezi tak sa s nimi skontaktuj....

sisina

Dakujem vam vsetkym za prispevky, skoda, ze nikto nepozna takeho cloveka, najradsej by som bola keby sa predsa len nejaky ohlasil,prip. niekto, kto si dal "premerat byt". Mne ide o to, ze mame v rodine zdravotne problemy, ktore sa prejavuju len pri dlhodobejsom pobyte v nasom dome...nejde nam to do hlavy a rozmyslam nad tym, ze by v tom mohli byt tie zony.

[zruseny12]

www,jaktoze nie,nebudem sa tu s tebou natahovat,len tolko teraz najnovsie prisli na to,ze pes dokaze vycitit kto ma cukrovku...nebudem pisat podrobnosti...

www22

Toto určite neni o vývoji a nových poznatkoch, to si ma pobavila. Ani o zmene zvierat, ale o celkom normálnom zabúdaní nepodstatného. Lebo kde leží mačka a kde pes je bežne naozaj nepodstatné.

[zruseny12]

moze byt,ze je to tak,ja som to citala v roku 1997-8 a vyvoj vsetko ide dopredu a nachadzaju sa stale nove poznatky...to, co niekedy skodilo, to je teraz dobre...a aj zvierata sa menia...ale o tom ake su macky pohodove som citala nedavno...to bola rada pre chovatelov tiez,ze ked chce niekto macky tak nech pocita s tym ake su macky...atd.

www22

Našla som cez google : Jednoznačne pozorovateľný je vplyv rušivých zón na zvieratá - psy a mačky. Naši miláčikovia dobre vedia, ako si vybrať miesto na oddych. Psy vyhľadávajú bezpečné miesta, mačky sa zase najlepšie cítia práve tam, kde je elektromagnetické pole narušené. Ak ich budeme sledovať a zariadime sa podľa ich "zistení", zabezpečíme si to najjednoduchšie diagnostikovanie svojho domova.