žalúdok a hrubé črevo

anka

Dobry den,mam 22 a 2.rok detske hlisty.Stravujem sa zdravo, Vermox-lieky nezaberaju.Sirup,ktory mi pomohol asi na pol roka-Pyrvinium sa uz nevyraba. Ist opat ku svojmu lekarovi asi moc neplanujem vzhladom na trapnost situacie.Ak mi niekto vie poradit, budem velmi vdacna.

ag

PRE DENISU : Ja som schudla už po l. dieťati pri druhom som pribrala a zase schudla. Za slobodna alebo kým som nebola chorá vážila som 56-58 kg. Nerobí mi problém zjesť všetko. Výkyvy na váhe nemám veľké 1-2 kg hore dolu. Na 163 cm vážim 49.

denisa

ag
prosim ta ak tu budes mozes mi napisat, ci si aj schudla.. ja mam take iste problemy, ale som riadne chuda a i ked jem.

anonym_7167

Prosim vas poradte mi o ake ochorenie sa jedna a ako sa da liecit ak male dieta 2,5 mesiaca ma v stolici krv, vytery su dobre.Preco ho detska doktorka chce poslat na chirurgiu? Dieta kojim. Dakujem

janík

janase-u dospelých hnačku vyliečime tak,že si nahrejeme za hrsť soli, dáme do handričky a ohrivame s ňou pupok a asi 3 cm pod pupkom

syma

co u doktorky robili vytery s konecnika, alebo nie, co vam doktorka povedala???
moja dcera prekonala salmonelozu v 8 mesiacoch, paradoxne je, ze ked prisli vysledky tak uz viac-menej bolo po chorobe
moja mamina vzdy zavara oskoruse, robila to aj jej mama, prababicka...
je to to najlepsie pre deti pri takychto problemoch, rano 50ml oskoruskovej stavy, na obed aj vecer, k tomu glukoza a prve dva dni len toto, potom sa moze pridat aj stava z cucoriedok a uvarena mrkva, na dalsi den mrkva uvarena zo zemiakom, vecer moze byt aj grahamovy rozok pozor ale jednodnovy, ak to zaludok zvladne zaciname s bylinkovymi cajikmi a rybacim file, mlieko a mliecne vyrobky najlepsie po piatich az siedmych dnoch

janase

chcela by som si pytat radu co mame robit ak nam dieta hnackuje uz stvrty den lieky nechce brat a ak tak ich hned vyzvracia a zacalo mat aj teploty ma 6 mesiacou a nevieme si rady???Prosim pomozte mi radou skusali sme ryzove odvary a pod.

duna

Ďakujem za dobré rady, ale ako sa mám zbaviť stresu, keď pre mňa je stres ísť preč z domu. Kým odídem musím ísť niekoľkokrát na WC. A najhoršia je ráno cesta do práce. Už chodím na WC aj na benzínovú pumpu.

ag

Aj ja mám zápal hr. čreva = Uceróznu kolitídu, zistili mi ju po 12 rokoch trápenia sa kolonoskopiou. Je zaujímavé, že môžem jesť všetko ale absolutne všetko a nič. Začne to len tak, je to jednoducho autoimúnne ochorenie spôsobené stresom, takže žije v kľude. To je jediné doporučenie. Ľahko sa to hovorí ale ťažko splňa. Je nutné trochu mystiky vždy keď jem tak si hovorím, že mi to nezblíži a povedala som si, že problémy sa ma týmto smerom nebudú dotýkať. Nahliadnite aj na stránku www.doktorka.cz , v diskusii vyhľadajte ulcerózna kolitída, mnohí tam dávajú svoje rady a skúsenosti, možno aj Vám pomôžu.