trochu srandy

lacoste zena

toto je naozaj velmi zaujimava otazka, ja si tiez holim skoro do hladka, s malym chumacikom na ohanbi... niekedy sa aj mne stava, ze si az zadok ocuram, ale to zavisi od toho ako si zena sadne na wc... sadam aj na verejnych wckach, lebo nie je pravda, ze mozes dostat pohlavnu chorobu...ale utriem si to vzdy pred tym... takze zeny, najdite si len spravnu techniku sadania na toaletu a je po probleme...:D

linnie

plno ludi sa pyta furt dokola tie iste otazky..a mozem byt tehotna? a co ked som zabudla vziat tabletku? ako sa bozkavat?? v jednom kuse..tak co keby si sla buzerovat ich?

kakadu

Stava sa to aj mne. Vzdy si ocuram zadok. Holim sa uuuuz, pockajte, kolko to je-8 rokov a nikdy ma nenapadlo, ze to ocuravanie je prave z toho.

heh

micuskaaa...no myslim ze tato otazka je tu jedina..a ked si precitas strany tak na kazdej jednej je plno ovela vascich debilin...tak nechapem co ti vadi..mne ked vadi otazka tak ani neprispievam tak chod si za svojim a prispievaj tam kde aj pomozes a nie len za to aby si niekoho sprdla..