zas a zas a nejde to zastavit..

Príspevok v téme: zas a zas a nejde to zastavit..
jopka

prosim vas o radu..mam opakovane vagin. kandidozy, doktorka mi vzdy nieco da a pomohlo ale akonahle mam sex tak na druhy treti den to mam znovu..svrbenie, zacervenanie, vytok.. hovorila som doktorke o prelieceni partnera, ale zas len mne nieco dala a zakazdym maodbije s tym ze ked sa to bude znovu opakovat tak prelieci partnera...uz aj naposledy co mi dala macmiror nepohol ani trochu..tak priatel si kupil canesten a natiera sa s tym uz asi mesiac, a on sa citi lepsie ( aj jeho to zvyklo svrbiet po sexe)..tak co poviete staci ked sa bude natierat tym canestenom alebo to ho nevylieci??musi uzivat nejake tabletky alebo co? urcite to dostal odomna :-(

jopka

ja neviem preco sa jej do toho nechce ze by mu mala nieco dat...uz sa skusam liecit sama lebo nemam na nu nervy uz..a praveze prietel bol u urologa a ten mu povedal ze nic nenasiel ale ze kandidoza tam moze byt u neho malo ale ze u mna sa prejavi, ale povedal ze to moja doktorka mu musi predpisat co uzna za vhodne.. :-( neviem ja uz ze co..asi tam k nej naklusam a nabliakam na nu ze nech uz konecne ho prelieci sak to je jasny ping pong efekt :-(

DESmodka

tak nech sa ja partner natiera canestenom... a ked to nebude prechadzat nech ide aj on za urologom a ten mu nieco da...

micuskaaa

co to je za doktorka ze ti nechce preliecit partnera! to je povinnost kazdej, vo vasom pripade neviem ci samoliecba je dobra, ale za pokus stoji vsetko.