chcem mat 48 kg....

Príspevok v téme: chcem mat 48 kg....
eliska

cawte baby...javiem...je to mozno hlupe...aleja uz som si tolko vytrpela kvoli svojej postave..chalan saso mnou kvoli tomu rozisiel...kamsky ma ohovaraju..
kedysi som totiz schudla na krasnych 45 kg..ale nejako zo stresu a tak nedostatok pohybu som pribrala 15 kg..a teraz nie a nie to zhodit,,,proosim pomozte alebo poradte mi niekto ako mam schudnut..co funguje..?vyskusam vsetko...nie som leniva..rada si zacvicim aj zabeham...ale aby som schudla musim prestat asi jest..bo insie mi velmi nepomaha...fakt prosim..nenadavajte mi za to...mozno som sprosta..ale uz nemozem dalej takto ziz nestastnaaa a sama,,,...please

rockprincess13

eliška, po prvé, ak chudneš tak chudneš pre SEBA a nie pre frajera!!!!! To čo sú za kamošky ktoré sa s tebou prestanú baviť kvoli tvojej váhe???? Ved uznaj že to sa nedá nazvať kamoškamy!!!!!! Mne kamošky stále vravia jedz, a priber lebo si chudulká a nie že schudni!!! to by som im už zamávala a frajerovi tiež!!!!! Nenapísala si kolko meriaš, pre yo je ťažé ti poradiť. V kazdom prípade 45 či 48kg je MALá váha!!!!! A je to podváha pokiaľ nemáš menej cm ako 155!!!!! Ved uznaj, ked má niekto 45 kg je chudulký!!!!! Pozor na anorexiu mantelis alebo bulímiu. Sú to hrozné choroby!!!!! Vravíš že si pribrala so 45 15kg takže teraz máš okolo 60????? To neni nadváha!!!!! Ale ked neviem akú máš výsku.........rada1 - opýtaj sa obvodnej lekárky na svoje BMI( hmotnostný index) ak budeš mať menej než 18?5 je to podváha, ak viac ako 24,5 začínajúca nadeváha. a podla toho sa zariad. jedz plnohodnotne a vela ovocia, zeleniny, chudeho mäsa, rýb, cereálii, semiačok, orechov.....točné sladkosti nahrad zmrzlinou, cereáliami s mliekom, gumovými medvedami:-), a keksy - bebe dobré ráno. nevynechávaj raňajky, večer sa neprejedaj, obeduj pravidelne a na desiato, olovrant a večeru si daj niečo ľahké. Coca colu nahrad ladovým čajom, na ranajky si uvar zelený, pi hlavne vodu, a na večer pred spaním zjedz jablko a daj si čaj Rooibos. veľa štastia!!

monica gazpio

Milá eliska, s diétami opatrne a najmä nepreháňaj to s nimi! Lebo háčik fungovania všetkých diét je taký, že po skončení nastane jojo efekt, alebo extrém zvaný anorexia. A to predsa nechceš. Pomôže Ti plávanie, beh, cvičenie, bicyklovanie, chodenie na prechádzky, a keď si na športvanie nepotrpíš dodržiavaj tieto zásady: kam len môžeš choď peši, nepoužívaj výťah, vystúp o jednu zastávku skôr. Prispôsob dĺžku pohybu podľa toho čo a koľko zješ a tak. Radšej pomaly, ale isto.

redsun

juj tak potom vraciam z5 prepacte slecny :) uz ked sme pri tejto temy pre chlapoch je to ako s tou vahou nemohli by ste to som pridat ? :P kujem

959

Ja k tejto teme iba tolko-suhlasim uplne s prispevkom ROCKERKY 25.Povedala to za mna, aj ked pouzila zopar slov, ktore v mojom slovniku nie su.Ale presne to vystihla.
Je to tak.Keď sa s tebou rozisiel priatel koli vahe, nemas preco lutovat.Asi ta nemal naozaj rad.A kamaratky? Co su to za kamosky,ked sa ti posmievaju koli vahe? Tiez nestoja za to, aby si s nimi travila cas.Skutocne kamaratky sa predsa na vahu nepozeraju, keby si mala aj 120kil.Bud rada, ze si pribrala.Nevidim ta, ale verim, ze pri tvojej vyske mas teraz idealnu vahu a vyzeras isto o 100% lepsie ako predtym.Ved si musela byt kost a koza.Skor vtedy sa ti mali kamosky smiat a priatel ti mal dohovarat , aby si pribrala.Vtedy by bolo vidno, ze ta ma naozaj rad a boji sa o teba a tvoje zdravie. A nie naopak. Ver mi.

redsun

rockerka25 podla tvojej vysky co tam pises by som mal vazitt 65 kg a ja vazim 75 kg a vobec nemam ziadne sadlo ako to je mozno a mam len 170 cm a vaha 75 kg

lencok1

ja som mavala vzdy tak 48 kg, pri vyske 167 cm, nikdy som nedrzala dietu, mohla som zjest cokolvek, ano postava bola super ale ja som chcela byt plnsia,aspon o trosku, teraz mam 52 kg a je to ok...ja len chcem povedat ze je pekne byt trosku plnsia, aj muzom sa to viacej paci, takze babulky mate nato subjektovny pohlad

eliska

ok..tak ti napisem naten tvoj mail..a mi napis tvoj postup....snad sa mi to podari...dikymoc...si fakt milaaa,,ece raz dikes

madman

hovorim, mas tu moj kontakt, ak mas zaujem rozpisem ti vsetko dopodrobna. ja som schudla velmi ucinne a keby som nebola v tej dobe slaba, neprepadla by som nikdy poruche prijmu potravy, takze sa nemusis bat, ze ti budem tlacit do hlavy chore keci, ja mam len overny sposob chudnutia a udrzania vahy. a hlavne zdravia k tomu.

eliska

ahojte vsetky..ja viem...mate vsetky pravdu--ale ja mam v hlave takyblok asi..pokial nebudem mat tu svoju vysnivanu vahu tak nebudem pokojna..neviem mozno nie som normalna ale jasom sa faktlepsiecitila s tou vahou 45 kg,aj som salepsie ucila atak..ale proste keby ste mavideli nazivo..pochopili by ste