mooc chcem mat aspon 48 kg...proosim poradte ale nenadavajte

Príspevok v téme: mooc chcem mat aspon 48 kg...proosim poradte ale nenadavajte
eliska

cawte baby...javiem...je to mozno hlupe...aleja uz som si tolko vytrpela kvoli svojej postave..chalan saso mnou kvoli tomu rozisiel...kamsky ma ohovaraju..
kedysi som totiz schudla na krasnych 45 kg..ale nejako zo stresu a tak nedostatok pohybu som pribrala 15 kg..a teraz nie a nie to zhodit,,,proosim pomozte alebo poradte mi niekto ako mam schudnut..co funguje..?vyskusam vsetko...nie som leniva..rada si zacvicim aj zabeham...ale aby som schudla musim prestat asi jest..bo insie mi velmi nepomaha...fakt prosim..nenadavajte mi za to...mozno som sprosta..ale uz nemozem dalej takto ziz nestastnaaa a sama,,,...please

alenda

Myslela som si, že držíš diétu dlhšie a schudla si len posledné 3 mesiace. Ale to máš naozaj pekný výsledok. Prírodné som myslela trochu inak..ako vitamíny, ale na prírodnej báze...ale ty ich nepotrebuješ, keď ti to ide tak pekne.
Držím ti palce.

booble

ale ja som spokojna s tym ako to ide... optimal za mesiac je dat dole 2 kila... ja davam 3... nemozem byt stastnejsia...

nic lepsie nieje :)

booble

v akom zmysle?

zmenila som zivotospravu, jem zdravo, pravidelne, a cvicim... to je priroda taka aka ma byt... a funguje to :)

alenda

Pokiaľ naozaj ješ tak zdravo...Možno treba hľadať niečo lepšie. Ako dlho sa obmedzuješ v jedení??A tie prvé kilá ti išli ľahko dolu?

booble

potrebujem ist na takych 68-70kg-stanovene lekarom uz aj zo zdravotnych dovodov, teraz mam 95... zacala som na 104 pred troma mesiacmi

booble

ja som sladke nikdy moc nejedla... ak som nevedela odolat tak len mamininym kolacom... ale aj to som sa drzala :)

jedine co mi neskutocne chyba su chipsy... cibulovo smotanove slovakia... neskutocne!!!

ale dneska sa ja napriklad chystam s malym bratom robit venceky, slubila som mu to, a viem ze si urcite dam aj ja... ale viem aj to ze dalsie dajmetomu dva tyzdne nic take nezjem lebo ked mamina nenapecie, tak take ako sladkosti z obchodov fakt ze nemusim...