Lastovicnik a bradavice

Príspevok v téme: Lastovicnik a bradavice
brrr

Mam vela mensich bradavic na tvari, vyskusala som uz aj vypalovanie dusikom, no tie potvory su tam stale. Chcem vyskusat mlieko lastovicnika, no neviem, ci JE TO VHODNE AJ NA TVAR? Nezostavaju po nom jazvy? A ako dlho to priblizne trva, kym tie bradavice zmiznu? Ako casto treba bradavice potierat? Poradte, prosim, hlavne ti ktory uz mate s lastovicnikom skusenosti. Dakujem

JSBDADF

Táto bylinka je zázrak aspoň pre mňa. Spravila sa mi na tvári bradavica a bola som v panike čo s ňou ako ju odstrániť bola som rozhodnutá že pôjdem na zmrazenie dusíkom. Ale najskôr som chcela vyskúšať všetky alternatívy. Skúšala som citrónovú šťavu aj cesnak nič však nepomáhalo. Nakoniec som si zohnala lastovičníkovú tinktúru a bradavicu som si ňou potrela už po 1. použití sa dostavili výsledky! a po 3 dnoch po bradavici ani stopa! Na túto bylinku nedám dopustiť. A je skvelá aj na akné ;)

Tomáš T.

sk.wikipedia.org

Aj napriek tomu, že je šťava nebezpečná pre oči a vyvoláva silné pálenie, niektorí liečitelia v minulosti aplikovali malé množstvo do očného kútika pri liečbe niektorých zákalov.

www.zdraviezbozejlekarne.sk

hanka9

bradavicu by som skusala odstranit lastovicnikom tak, ze namacam koniec sparatka do lastovicnikov stavy

resp. tinktury

a tymto koncom by som opakovane "pichala" len do miesta bradavice

P.s- stava sa za ziadnych okolnosti nesmie dostat do oka !

hanka9

Citam v jednotlivych prispevkoch zopar blbosti ohladne lastovicnika a jeho aplikacie

ktore mozu zakladatelke temy, ci inu osobu vazne poskodit na zdravi

lastovicnik je lastovicnik a kto s nim nevie robit a nepozna jeho zlozenie

a zle ci nespravne ho aplikuje

moze si vazne poskodit zdravie (pri vnutornom uzivani tinktury D-O (riedi sa az na D-4 ) resp. pri predavkovani najmä pecen, pri vonkajsom pouziti a nespravnej aplikacii moze natrvalo poskodit oko (cerstva stava) aj tinktura

takze o p a t r n e

P.s- pisem to preto, lebo ja som si ho jeden cas poskodila s lastovicnikom a trvalo mi dlho, kym so to ako-tak napravila

lastovicnik je sice podla mna univerzalna bylina, ale len pre tych, kto vie s nim robit, resp. kto vie, ako, akym sposobom a v akych davkach ho uzivat,aplikovat

njustrit

Nanasanie lastovicnika na bradavice na chodidle...najlepsie cerstve...odtrhnut a hned na mieste zltou stavou potriet bradavice-nechat zaschnut dat ciste ponozky -obut a ist domov..opakovat kazdy den...dobre ucinky

DadikaW18

Akym sposobom ste si nanasali lastovicnik ??
mam tinkturu a len si to pokvapkam mate niekto daku inu radu ??
mam to na chodidle ...
dakujem za vsetky rady

judi1

Mojej dcere pomohli svedske kvapky. Bolo to fantasticke, ta bradavica bola obrovska a taka rozkvitnuta a tymi kvapkami sa zacala normalne zatvarat ako krater a potom zmizla. NAtierali sme to denne aj dvaktar cca 2-3 tzydne. Doporucujem.