Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka do Chorvatsko na BLINK

krisha

ja som sa vratila z Chorvatska pred 2 dnami a tiez sme boli na blink. Neviem do akej oblasti idete, ale v tom nasom meste bolo plno turistickych kancelarii, kt mali pod palcom vacsinu apartmanov a hotelov. Nemame vsak s nimi good skusenosti. Prisli sme sa tam opytat okolo deviatej, slecna povedala, ze maju volne, ale ze sa tam ide upratovat, teda nech prideme o dvanastej. Tak sme tri hodinky zabili prechadzanim sa alebo sedenim v aute-a to si po 9 hodinovej ceste max unavena. Pred dvanastou sme sa vratili a slecna, ze je mi luto, ale izba je uz obsadena... Ani som nevedela, ze tak dobre viem argumentovat v nemcine, ako ked som na nu spustila:-) Potom sme sli teda dalej a ubytovali sme sa v penzione, po dohode s domacim sme pouzivali aj kuchynu. Ak chces PP musis ist jedine cez cestovku, ved si pozri nejake last minute, obvolaj cestovky.

zuzka*

neviem ci sa vam podari najst hotel s PP to jedine zeby ste mali nieco zarezervovane, skor apartmany u miestnych s vlastnou kuchynkou takze odporucam si nabalit sackove polievky,konzervy,cestovinu a pod.

lily26

hm nejak nam to nevyslo cez CK tlaci nas datum takze by sme chceli vycestovat uz zajtra a ubytovat sa niekde v hotel s PP.

jablonkaa

preco do hotela s PP? vacsinou sa chodi na slepo do apartmanov, kde mas kuchynku, ak by si chcela pripravit si nejaku stravu, pripadne sa stravovat priamo v restauracii. je tak vacsia moznost vyberu stravy, miesta, ceny.... neporadim, kedze som sa nestretla s takou moznostou, ako ty pises. vacsinou sa chodi do hotela cez CK. ale kedze sa sezona pomaly konci, je pravdepodobne, ze budu volne dostupne hotelove izby.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.