HIV - AIDS

Príspevok v téme: HIV - AIDS
anonym d

dobry den , ziadal by som o radu ...nedavno som mal prvy pohlavny styk a moje sexualna partnerka uz mala pred tym nejakch partnerov sexualnyx cca 5..ale ja este nie bol som panic...sex bol bez ochrany a teraz sa bojim ci som nemohol chytit HIV...ona nema ziadne priznaky..ziadny naznak ze by mohla byt infikovana...co si o tom myslite ?

kiks111111111111

anonym.,,,,mal si rozmyšlať hlavou a nie vtakom potom by si tu nemusela vypisovať na nete taketo chujoviny

nicoleta

ja som nepovedala že nemôže mať.. ale ak by sa ma to opýtal chalan pri normalnej komunikácii tak je to ok! ale po sexe sa báť že či ssom neni na aids pozitývny .. tak nemal sexovat a ked hej tak ako predpokladam .. tak s tou partnerkou asi niečo plánuje tak to je o dôvere a napisala som že ked je nervozny.. tak nech ide na vyšetrenie.. nič viac...

niekto

na slovensku je okolo 1000 hiv pozityvnich ludi (neviem s ktoreho roku to je statistika ) s toho su vacsinou homosexualny muzi
hiv sa moze prejavit aj po 10tich rokoch
a naozaj nezalezi na pocte partnerov staci aby to mal jeden a dostanu to vsetci ostatny

inak su aj dalsie rizika ako hiv
syfilis kvapavka .....

to ze si isiel bez kondomu bol hodne velky risk

testy ti moze urobit obvodna
niesom si isty ale myslim si ze ti to moze spravit kazdy lekar nemusi to byt tvoja obvodna
hiv sa da zistit po 3 mesiacoch odberom krvi

wwwwww

kkq takze dat si kondom a nechat sa vysulozit hocikym, kto sa mi pozdava? Bohuzial aj pri kondome sa da chytit HPV a genitalne bradavice, nedajboze praskne...Nikto do postele? Sulozila som len so snubencom a s manzelom, takze tu otazku som nekladla casto:) Snubenec bol panic, tak jemu vobec nie a ked sme sa sli milovat s manzelom (vtedy bol este priatel), ta otazka prisla obojstranne...Predtym sme sa dali obaja testovat. Ty si kolko prefikol? Zrejme nemas rad oral, kedze aj pri nom sa da kadeco chytit, ale ty sa nespytas, ci je dotycny zdravy, aby si ho mohol robit...

kkq

wwwww a to ešte niekto po tých Tvojích otázkach "hej prosím Ťa, nemáš neakú pohlavnú chorobu" šiel niekto do postele? Nie je jednoduchšie fakto použiť ten kondóm? Pýtaš sa to pri prvom náznaku, že niečo bude, alebo až pri predohre?

wwwwww

nicoleta, pises, ze ked mala "len" piatich predtym, je to ok...Aj keby spala len s jednym, moze od neho chytit HIV a ine lahodky...Figu borovu to zalezi od poctu.
anonym d pred sexom s partnerom je potrebne sa spytat na sexualne prenosne choroby, ci je zdravy a spytat sa, ci mal robene testy...Ja by som do postele nesla bez toho s nikym...nestoji to za ten stres.