Časté hnačky

little15

no musim sa priznat, odkedy beriem probiotika... cize probioticku stravu mam normlanu stolicu a konecne ma neprehana
ale otazne je ze dokedy... neverim uz na nic. nejest sladkosti a len nejake hlupe jogurty a acidka bifidka ma dlho bavit nebude lebo ma skor prejde chut do zivota a co to este do jedla... fuj... ale ked som pila actimel atd tak mi nebolo najlepsie , sama chemia si myslim.
Najlepsie su vyrobky znacky SABI :) odporucam... ale mna z toho napina, ale aspon neprehana :) hehe..

RNG

privela probiotik moze niekoho drazdit.
Ak mas ale zle zaludocne travenie, posielas do criev plno nestravenych materialov, ktore tam nemaju byt a tym podporis rozmnozenie sa inych, skodlivych kultur. Samozrejme sa to neprejavi okamzite, musia sa rozmnozit a to trva mozno tyzden.
Skus Betain HCl a probiotika len malicko a obcas.Je to potrebne, lebo z nasej civilizovanej stravy(vsetko sterilizovane) nemas moznost dostat dostatok probiotik.
Inac neviem, ake probiotika si brala, niektore znacky mozu mat pre teba v sebe nieco drazdive(alergie)

taninka

Tak, probiotika som dobrala, pat dni som mala normalnu stolicu a potom zase to iste. Asi ma porazi. A zaujimave ze pocas brania probiotik som mala hnacky a ako som ich prestala brat tak prestali aj ked na par dni. Asi na tom nieco bude kkristy11... Ale nechapem preco sa vratili.

3taninka

Tak, probiotika som dobrala, pat dni som mala normalnu stolicu a potom zase to iste. Asi ma porazi. A zaujimave ze pocas brania probiotik som mala hnacky a ako som ich prestala brat tak prestali aj ked na par dni. Asi na tom nieco bude kkristy11... Ale nechapem preco sa vratili.

kkristy11

No ja som tiez mala roky problemy a vsetky vysledky su OK. Od kedy zacali som sa napchvala probiotikami roznych znaciek. Tri mesiace uz ziadne neberiem, som sa na to proste vykaslala a rezignovala a zrazu, nic mi nieje,hnacky prestali a som o tom pocula aj u viacerych ludi. Probiotika su potrebne a nie kazdy musi vacsie mnozstva dobre znasat. je to paradox, ale vyzera to tak ze som roky mala hnacky z probiotik. teraz maximalne si dam betain ked zjem nieco tazke, sem tam psyllium a je mi fajn. Aj kolonoskopiu som si mohla odpustit vediet toto...

RNG

little, zapalynsa daju potlacit protizapalovymi(curcumin, bromelain,boswelin, GLA, vitamin C, dumbier, quercitin...), ale to nestaci, treba adresovat pricinu zapalov, ako som to uz pred tym napisal v tejto teme.

[zruseny12]

este si pozri toto www.novycasprezeny.sk
do vyhladavaca si daj -caste hnacky-tam sa ti ukazu clanky...a uplne posledny clanok...si precitaj/o drazdivom creve atd./...sak aj dalsie ak ta zaujmu...